2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تالار و اينا كه نه نميخام  ما كه خودمون ميخايم هزينش رو بديم حالا شهرستانم باشه خونه مادرم ميت ...

اگه تهران فاميل درجه يك نداريد خب بريد شهرستان كه چند نفرم بتونيد دعوت كنين

منم مهمونم زياد نبود تقريبا ٩٠ نفر بود ولي نميشد خونه اونهمه ادم😂

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️
تو مرحله تحقيق و تفحص به سر ميبره همچنان بي اسمه😂😂😂 پيگيره مراسمشم خخخخخخ

اول اسم انتخاب کن بعد به فکر مراسمش باش 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
تالار و اينا كه نه نميخام  ما كه خودمون ميخايم هزينش رو بديم حالا شهرستانم باشه خونه مادرم ميت ...

اگه تهران فاميل درجه يك نداريد خب بريد شهرستان كه چند نفرم بتونيد دعوت كنين

منم مهمونم زياد نبود تقريبا ٩٠ نفر بود ولي نميشد خونه اونهمه ادم😂

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️
2738
خب خانمي كي توي گوشش اذان گفت و اسمش رو بهش گفت  يعني همون بيمارستان ؟

همون روز پدر شوهرم دادم گفتن 

بعدا شوهرم هم گفت 

البته مدر خودم نبودن موقع زایمانم

اسمش رو تو گوشش نگفتیم ما 

ولی خب من همون موقع اعلام کردم 

چون اسمش رو من قرار بود انتخاب کنم

اگه تهران فاميل درجه يك نداريد خب بريد شهرستان كه چند نفرم بتونيد دعوت كنين منم مهمونم زياد نبود تق ...

شما حتما درجه دو سه هارو هم دعوت دادي

تهران درجه دو سه دارم 

من خانواده خودم و همسرم

شما حتما درجه دو سه هارو هم دعوت دادي تهران درجه دو سه دارم  من خانواده خودم و همسرم

نه بابا

خودمون زياديم

بابام ده تا خواهر برادر داره😂😂😂