2733
2739
عنوان

افطاری خونه مادر شوهر

1508 بازدید | 55 پست

سلام نی نی سایتی های عزیز  لطفا راهنمایی کنید ...

من تو دوران عقد هستم تو این هفته مادر شوهرم ۲ بار خاله شوهرم رو برای افطار دعوت کرد فردا هم باز دعوت هستن به همراه خانواده دایی شوهرم ...من اون دوبار رفتم کمکشون و همه کاریی کمکشون کردم چون مادر شوهرم دختر ندارن ولی دیگه نمیخوام برم این دفعه رو چون حس این بهم دست داده خدمتکارم که من باید همه کاری بکنم و هیچ کس کمک نمیکنه نمبخوام کسی فکر کنه وظیفم هست ...بنظرتون چکارکنم ؟؟؟

ديرتر برو عزيزم نزديك افطار برو بگو برام كار پيش اومد

صبح‌هایمان بی‌شک می‌تواند زیباتر باشند😍اگر تنها دغدغه زندگیمان مهربانی باشد❤️جای دوری نمی‌رود یک روز همین نزدیکی‌ها لبخندمان را چند برابر پس خواهیم گرفت،شاید خیلی زیباتر😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یا بگو پریودم نمیام 

یا رفتی کار نکن 

یکی دوبار بهونه بیاری دیگه کاری ب کارت ندارن

کارکن ولی خودتو نکش

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد انشالله که باردارمیشم هرکی امضامو خوند واسم صلوات بفرسته تنبلی تخمدان دارم 😢😢😢
2738

هیچی بگو اونروز کار دارم و نمیتونم زودتر بیام مثلا بگو میخوام برم ارایشگاه یا با مامانم میخوام برم چیزی بخرم یا بگو صبح حالم بد شده ضعف دارم

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  
ديرتر برو عزيزم نزديك افطار برو بگو برام كار پيش اومد

من کلا دیر میرم ولی وقتی میرم اونجا دیگه همه کاری بتید انجام بدم ...پذیرایی و شستن ظرفا و همه ...چون عروس اولم هستم یه جور برخورد میکنن که انگار وظیفه منه ...خاله و دختر خاله میشینن از جاشونم تکون نمیخورن😥

من چقدر دوست دارم وقتی برم خونه پدرشوهرم کمک کنم 

و پا رو پا نندازم

اصلا حس بد بهم دست میده

یکی جلوم خم راست بشه من کمک نکنم

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
برو کارکن نگو چیست کار. اگه مادرشوهرت ادم خوبی هست چرا کمکش نکنی. سفره افطاری میدونی چقدر ثواب میبری

مادر شوهرم خیلی خوبه ولی اقوامش نه ...من حرفی ندارم کمک کنم ولی یه جور برخورد میکنن که انگار وظیفه منه 

2706