2733
2734

خانوما من دوماهه عروسی کردم یسری سوالات دارم هرکی هرکدومو بلده پاسخ بده لدفا😁

یکی اینکه چیزایی که تو یخچال میزارم خیلی سریع فاسد میشه و میگنده 😣خیلی زود ها درصورتیکع خونه مامانم یچیز تا مدت ها میموند تو یخچال 

میوه برنج پنیر کشک همه اینا به فاصله دو سه نهایت چهار روز گندیده میشه اخه معمولا زیاد هم خونه نیستیم برااینکه بهتر بمونن چیکا کنم دمای یخچال روهم پایین ترین آوردم😣

یکی دیگه اینکه خونمون پشت یه باغ کوچیکیه که مدام خونه پره از حشره و پشه ریز و عنکبوت بخدا من تمیز کاری هم میکنم ولی باز میان 😑 چه کنم؟

بعدی اینکه چون مشغله ام زیاده و دانشگاه هم میرم فرصت اشپزی زیاد پیدا نمیکنم ولی دوس دارم اشپزی کنم 

چه چیزایی رو میشه از قبل نیم پز کرد یا آماده کرد و بزارم تو یخچال تا هرموقع خواستم اشپزی کنم سریعتر کارم پیش بره؟؟؟کلا دراین زمینه  پیشنهادی دارید برای غذاهای مختلف؟

و دیگری اینکه من خونه مادرم غذا میپختم خیلی خوشمزه میشد چرا الان نمیتونم همینجوری لذیذ درس کنم؟؟😣😥

فعلا سوالام همیناس 

بقیه رو بعدا یادم اومد تاپیک جدا میزنم 😁😁

با تشکر از پاسخ گوییتون😍😁

خدایا شکرتتتتتتت همین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مواد فلافل. مواد لازانیا. مواد ماکارونی اینا رو میشه اماده کرد و گذاشت فریزر. حتی ماکارونی رو میتونی بجوشونی و بذای 

نینی قشنگم مامان و بابا خیلی منتظرتن. برو و به خدا بگو خیلی زود تورو بیاره پیش ما. ما خیلی وقته در حسرت گرفتن دستای کوچیکتیم.  به خدا بگو مامانم داره از دوری فرشته کوچولوش دق میکنه. برو به خدا بگو مامانم خیلی تنهاس اجازه بده برم پیشش. ما چشم به راهتیم عزیزدلم. دختر یا پسر بودنت فرق نمیکنه. تو فقط بیا و حال دل ما رو خوب کن‌. میشه برای باردارشدنم صلوات بفرستی؟ دلم خیلی محتاج دعای همتونه    
2738

میوه ، ب اندازه نیاز بخرید ،  وقتی شستید  بذارید کامل خشک شه  و  زده دار  و  سالم  رو از هم جدا کنید  و اول زده دارها  رو سریع مصرف کنید و بعد سالم ها

روی موادی ک میشه  رو سلفون بکشید

خیار  داخل زیپ کیپ  عمرش طولانی تر میشه

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

اول اینکه قبل خرید وسایل پنیروکشک اینا به تاریخ مصرفشون نگاهی بنداز بعد بخر دوم اینکه داری میکی خونتون نزدیک باغ پس مسلمن حشره زیاد هست پس دروپنجرهاتون وتوری بزنید راحت بشین

هرچیزی کمش دارو است .متوسطش غذا است .وزیادش سم است .حتی محبت کردن  

یکی رو بیارین یه نگا ب یخچال بندازه دوباره تنظیم کنه .چون خونه مامانت مواد بیشتر بود بهتر میشد .البته فک کنم خودت اینجوری فکر میکنی .واسه حشره ها از قلم مورچه استفاده کن .همه این سوال ها واسه منم بود اوایل زندگیم 

2706