1147
1273

خانوما من دوماهه عروسی کردم یسری سوالات دارم هرکی هرکدومو بلده پاسخ بده لدفا😁

یکی اینکه چیزایی که تو یخچال میزارم خیلی سریع فاسد میشه و میگنده 😣خیلی زود ها درصورتیکع خونه مامانم یچیز تا مدت ها میموند تو یخچال 

میوه برنج پنیر کشک همه اینا به فاصله دو سه نهایت چهار روز گندیده میشه اخه معمولا زیاد هم خونه نیستیم برااینکه بهتر بمونن چیکا کنم دمای یخچال روهم پایین ترین آوردم😣

یکی دیگه اینکه خونمون پشت یه باغ کوچیکیه که مدام خونه پره از حشره و پشه ریز و عنکبوت بخدا من تمیز کاری هم میکنم ولی باز میان 😑 چه کنم؟

بعدی اینکه چون مشغله ام زیاده و دانشگاه هم میرم فرصت اشپزی زیاد پیدا نمیکنم ولی دوس دارم اشپزی کنم 

چه چیزایی رو میشه از قبل نیم پز کرد یا آماده کرد و بزارم تو یخچال تا هرموقع خواستم اشپزی کنم سریعتر کارم پیش بره؟؟؟کلا دراین زمینه  پیشنهادی دارید برای غذاهای مختلف؟

و دیگری اینکه من خونه مادرم غذا میپختم خیلی خوشمزه میشد چرا الان نمیتونم همینجوری لذیذ درس کنم؟؟😣😥

فعلا سوالام همیناس 

بقیه رو بعدا یادم اومد تاپیک جدا میزنم 😁😁

با تشکر از پاسخ گوییتون😍😁

خدایا شکرتتتتتتت همین

۱۰۰ تومن بریز به حساب همشون رو جواب میدم 😂😂😂

یه ناخن کار 😊 که عاشق شغلم هستم 😍💅 دوستان خیلی هاتون ریپلای میکنید و راجع به شغل ناخن و درآمدش میپرسید منم نمیتونم تک تک جواب بدم بخاطر همین یه سری پاسخ های کلی رو همین جا میگم لطفا بخونید 🙌 شغل ناخن در مرحله اول باید عشق به کار باشه تا بتونید موفق بشید و در مرحله دوم درآمد ... یعنی تا عشق نباشه و شما فقط از جهت درآمد زایی به این شغل نگاه کنید هرگز موفق نخواهید شد 😊 دومین نکته مهم اگه الان بخواید شروع کنید حداقلش باید ۷ میلیون خرج کنید (۲ میلیون هزینه آموزش + ۵ میلیون خرید وسیله) سومین نکته اینکه حتما و حتما پیش یک ناخن کارِ کاربلد و با تجربه کار یاد بگیرید تا تمام نکته هارو بهتون بگه و در واقع اون فوت کوزه گری رو که اکثر ناخن کارها نمیگن رو بهتون بگه .. نکته چهارم اینکه خیلی تمرین کنید و حداقل ۶ ماه اول رو فقط تمرین کنید و تا از کیفیت کارتون مطمئن نشدید وارد بازار کار نشید چون بغیر از بدنام کردن خودتون به چیز دیگه ای دست پیدا نمیکنید 😥 کار ناخن نیاز به تجربه داره و اگه ناخن هایی که میکارید هوا بگیره دیگه مشتری براتون برنمیگرده و میره پیش یه ناخن کار دیگه 😐 ماشاالله الانم وارد هر خونه ای بشی یه ناخن کار تو خونواده دارن 😆😐نکته پنجم اگه کاشت ها و ترمیم هایی که انجام بدید با دقت نباشه و هوا بگیره ناخن های مشتری آماده ی قارچ میشن ، چون آب زیر ناخن های هوا گرفته جمع میشه و قارچ هم فقط توی محیط مرطوب رشد میکنه 😦😦😦😦 نکته ششم اینکه درآمد اینکار بستگی به تلاشتون داره و محل کارتون .. اگه کارتون خوب و با کیفیت باشه میتونید توی یه آرایشگاه خوب و معروف کارتون رو شروع کنید و خیلی زود به موفقیت دست پیدا کنید 😄😄 نکته ی هفتم اینکه تورو خدا راجع به درآمد من نپرسید من نمیتونم میزان درآمدم رو بگم متاسفانه 😊🙏 و در پایان این نکته رو همیشه از من به یادگار داشته باشید : همیشه در سکوت به تلاشتون ادامه بدید، بگذارید موفقیت هاتون بجای شما ، حرف بزنند 🙌😍

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1226
منم تازه عروسم میوه و ....خراب میشه نمیدونم چیکار کنم 

البته فک کنم چون زیاد بودن و مام میوه خور نیستیم خراب میشن

زندگی جاریست......نمیدونم شایدم مادرشوهری خواهرشوهری باشه ولی هر چی ک هس از اقوام شوهره چون خیلی رو مخه   

میوه ، ب اندازه نیاز بخرید ،  وقتی شستید  بذارید کامل خشک شه  و  زده دار  و  سالم  رو از هم جدا کنید  و اول زده دارها  رو سریع مصرف کنید و بعد سالم ها

روی موادی ک میشه  رو سلفون بکشید

خیار  داخل زیپ کیپ  عمرش طولانی تر میشه

میگما ...کاش  نخست وزیر ژاپن می موند ایران و رئیس جمهور خودمون ، ب جاش میرفت ژاپن  ، تا یکبار برای همیشه متوجه میشدیم ، ایراد از مدیریت یا از جای دیگه ..... 😅                                                          انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
8

اول اینکه قبل خرید وسایل پنیروکشک اینا به تاریخ مصرفشون نگاهی بنداز بعد بخر دوم اینکه داری میکی خونتون نزدیک باغ پس مسلمن حشره زیاد هست پس دروپنجرهاتون وتوری بزنید راحت بشین

هرچیزی کمش دارو است .متوسطش غذا است .وزیادش سم است .حتی محبت کردن  

یکی رو بیارین یه نگا ب یخچال بندازه دوباره تنظیم کنه .چون خونه مامانت مواد بیشتر بود بهتر میشد .البته فک کنم خودت اینجوری فکر میکنی .واسه حشره ها از قلم مورچه استفاده کن .همه این سوال ها واسه منم بود اوایل زندگیم 

1264

خونه ی مامان ک بودی تعدادتون حداقل ۴نفر بیشتر بود مواد غذایی تند تر تمام میشد تا ۲نفر ک اغلب خونه نیستن..

مواد غذایی زیاد نخر ب اندازه ی نیاز من بعضی وقتا خیار گوجه با هم ب اندازه ی یک کیلو میخرم

واسه حشرات تمام درز های پنجره ها رو ببندید و دور تا دور در و پنجره ها و دور تا دور خونه حشره کس کامن بزنید..

واسه سوال آخرتون بنظرم شبا آشپزی کنید تا فریز شده

همسرم و دخترای گلم بهترین هدیه ی خدا هستند😍😍خدایا  متشکرم
 ما میوه خور هم نیستیم ولی گوجه و خیارو اینا خیلی زود فاسد میشه😣

ببین خیارو گوجه رو که میخوای بشوری خشک کن بعد بزار تو پلاستیک دربسته برات میمونه یا میتونی نشسته توپلاستیک دربسته بزاری هروقت میخوای بشور استفاده کن زود خراب نمیشه

هرچیزی کمش دارو است .متوسطش غذا است .وزیادش سم است .حتی محبت کردن  
1220