2733
2734
عنوان

چقدر حس ششمتون نسبت ب شوهر درست در میاد ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 406 بازدید | 29 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااای عین من شدی من حس میکنم علتش تاپیکای اینجا بوده و البته صمیمیتی ک منشی دفترش نشون میداد باعث جنگ و دعوا شد دختره رو اخراج کرد ولی الان دو دقیقه دیر بیاد فوری میگم نکنه بیرون باهم قرار میزارن خلاصه کنم روانم ریخته بهم😢😢😢😢

2731

دیروز ازش پرسیدم چی بشه ب من دروغ میگی 

گف اگه پای زندگیمون در میون باشه غلطی کرده باشم دروغ میگم ک ترکم نکنی ...

یعنی ناخداگاه خودشم رو خیانته 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

من صددرصد نسبت به شوهرم حسم فعاله...غیرممکنه خطاکنه.....حسمومیگم...همیشع گندکاریاش رومیشه......الکی میگه نه اشتباه فک میکنی.....خودشم گاهی وقتا میگه توازکجامیفهمی.....

😐😐😐😐😐

میبینی تورو خدا 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2738
اگه ترس از دست دادنت داره برو گوشیش بگرد خیالت راحت ش

۱۲ شیفت خونه نیس ادمدنی پاک میکنه کل تاریخچه همه جارو .تو خونه دس ب گوشیش نمیزنه و میندازه رو میز 

اوه پ خیلی مواظبه برنامه چی نصب کردا

تلگرام داره فقط .بقیه اش بازیه !همو تلگرامم پاک میکنه حتی منو !میگم‌میگه با دوستام شوخی مردونه کردیم زشته

تلگرام داره فقط .بقیه اش بازیه !همو تلگرامم پاک میکنه حتی منو !میگم‌میگه با دوستام شوخی مردونه کردیم ...

دروغ میگه مث س.... گ

من ایقد دعای بد اون زن کردم

تا دیروز فهمیدم اب جوش رسخته رو دس بچش کاش رو دست خودش بود

آدم به غلط کردن می افته که شوهرکرده...چین این مردا...دق مرگ میکنن ادمو عوضیا.....

والا همه فک میکنن من خوش بخت ترینن دختر فامیل و دنیام ......هنه میگن شوهرت ی فرشته اس ....😐😐😐

2706