2726

ما توی یه واحدی که بابام داشت از قبل زندگیمونو شروع کردیم، چون شوهرم توانایی مالی نداشت خونه بگیره، الانم با این اوضاع گرونی نمیدونم کی میتونیم خونه خودمون بریم، یه حس ناخوشایندیه،ربا وجود اینکه اینجا راحتم، دوس داشتم خونه مال شوهرم بود

💗ماشاالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم 💗

اره خالم دختر عمم

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من توی خونه پدرشوهرم هستم

خیلی حس بدیه ضمن اینکه اختیار هیچی هم نداریم و شش ساله نمیدونم زندگی مشترک یعنی چی

کاش یه اتاق داشتیم اما اختیارش رو داشتیم

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
2728

شوهرم خیلی خوبه، دلم نمیخواد بهش فشار بیارم، ضمن اینکه میترسم عادت کنه و به فکر خونه گرفتن نباشه، چون بابام به این خونه احتیاج مالی نداره

از طرفی اصلا پس انداز کردن بلد نیستم، یعنی اندازه احتیاجم از شوهرم پول میگیرم، و با این وضع گرونی چیز زیادی آخر ماه نمیمونه، ضمن اینکه بنظرم فایده ای هم نداره پول جمع کردن