2726

منکه ازدواج دومم ولی برای اولی  از اینکه خیلی مث حمال ها براشون کار میکردم‌پشیمونم

همش میگفتم کسی از کار کردن نمرده،کمک کن طوری نیس.ولی الان پشیمونم

مثلا زودتر میرفتم تو مهمونیا تو مسافرتا تو سبزی پاک کردن و هررررچیزی

عیش😠😠😠😠😠😠😠

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

زیادی ساده بودم...

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

یکم زود دختریمو از دست دادم 😖

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤

دوره ی عقد طولانی نداشتیم واسه همین کار خاصی نکردم که پشیمون بشم

ولی فقط ای کاش برا آرایشگاهم بیشتر پای شوهرم سخت میگرفتم زشت شده بودم شب عروسی

هم مامانم هم ماما ولی مامان بودن جذاب تره😚😍😍😍😍

اووووو چقدر کار کردی حوصله داشتیا ولی من دیدم عروسا اگه زیاد کار کنن میگن نگاه چاپلوس موزیو نگاه کار نکنی میگن نگاه پت..یاره خانم فقط میخوره میخوابه  مکافاتیه برا خودش😐😐😐

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃
2706