2410
2553
عنوان

بارداری وانوکسا

349 بازدید | 23 پست

دوستانی که انوکسا میزنن بتاتون چند بود انوکسا زدین؟من چند ماهه اقدام میکردم مثبت نشدم اینماه بیخیال بودمبودم و سونو هم فولی خوب نداشتم ولی باردار شدم دومین روز تاخیر بتام ۴۰۰ دیر نشده واسه انوکسا میترسم باز مثل قبل سقط بشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سلام عزیزم نظر دکترت چی بوده ؟ نگفت از کی تزریق کنی انوکسا رو؟ من از بعد سونو ان تی زدم نظر دکترم ای ...

گفت به محض مثبت شدن ولی من فکر نمیکردم مثبت بشم دیر بتا دادم قبل تاخیر ازمایش ندادم ولی اینم بگم دوتا سقط شیمیایی داشتم که همیشه بتام پایین بود وزیر صد افت میکرد الان سقط های قبلی رد کردم

گفت به محض مثبت شدن ولی من فکر نمیکردم مثبت بشم دیر بتا دادم قبل تاخیر ازمایش ندادم ولی اینم بگم دوت ...

خب دیگه پس از همین امروز سر یه ساعت معین شروع کن گلم. نگران نباش دیر نشده بتا 400 خیلی خوبه

خب دیگه پس از همین امروز سر یه ساعت معین شروع کن گلم. نگران نباش دیر نشده بتا 400 خیلی خوبه

وای خداروشکر من فکر میکردم هیچ وقت مامان نمیشم پس بتام خوبه دیشب زدم. آ س آ میخورم شما فقط شکمی میزنین؟؟ بعد همینکه میزنم سینه هام دردناک میشه 

2714
وای خداروشکر من فکر میکردم هیچ وقت مامان نمیشم پس بتام خوبه دیشب زدم. آ س آ میخورم شما فقط شکمی میزن ...

شکر خدا انشالله همیشه شاد باشی گلم. نگران هیچی نباش استرس تو بارداری خطرناکه . مخصوصا اوایل بارداری.  من انقد دارو و بدبختی دارم😅😅 قرصای روماتیسم. انوکساپارین. پرولوتون. داروی معده. سرکلاژم کردم😆 توکل به خدا

شکر خدا انشالله همیشه شاد باشی گلم. نگران هیچی نباش استرس تو بارداری خطرناکه . مخصوصا اوایل بارداری. ...

اوه منو بگو حتی رحمم عمل کردم سپتوم داشتم و الانم انوکسا و دوفاستون و فرتیژست و آس آ و امپول پروژسترون وکلی ویتامین تازه چون عملم شدم حتما سرکلاژ باید بشم ولی داروهای ایمنی ندارم انشالله نینیتو سالم بغل کنی منم دعا کن یعنی میشه صدای قلبشو بشنوم 

اوه منو بگو حتی رحمم عمل کردم سپتوم داشتم و الانم انوکسا و دوفاستون و فرتیژست و آس آ و امپول پروژستر ...

انشالله عزیزم صدای قلبشم میشنوی بغلشم میکنی😙😙😙 فقط قوی باش و نترس. آییییییی منم شیاف میزارم متنفرم😑😑  انوکسا رو درست تزریق کن که کبود نشی. خیلی آروم موادشو تزریق کن.

انشالله عزیزم صدای قلبشم میشنوی بغلشم میکنی😙😙😙 فقط قوی باش و نترس. آییییییی منم شیاف میزارم متنفر ...

اصلا کبود نشدم من امپول پروژسترونمم خودم میزنم رفتم از منشی دکترم یاد گرفتم واسم سخته هرروز برم امپول بزنن بیام استراحتم گفته زیاد باشه مرسی از دعای خوبت

اصلا کبود نشدم من امپول پروژسترونمم خودم میزنم رفتم از منشی دکترم یاد گرفتم واسم سخته هرروز برم امپو ...

آفرین منم همینجور خودم میزنم آخه فعلا استراحت مطلقم. قربونت برم خوشحال باشو لذت ببر😍

آفرین منم همینجور خودم میزنم آخه فعلا استراحت مطلقم. قربونت برم خوشحال باشو لذت ببر😍

سلام خوبی من ۶هفته سونو شدم فقط کیسه زرد دیده شد باید قلب دیده میشد؟ براساس پریودی۶هفته یک روزم

سلام خوبی من ۶هفته سونو شدم فقط کیسه زرد دیده شد باید قلب دیده میشد؟ براساس پریودی۶هفته یک روزم

سلام عزیزم. دکترت چی گفت؟ خیلیا اینجور بودن تا 8 هفته صبر کردن سونو دادن قلب دیده شد بعدش. توکل به خدا

2706