1265
1254
عنوان

😬 چه رنگ چشمی برا مرد دوس دارین😁

| مشاهده متن کامل بحث + 487 بازدید | 95 پست
نه خدا رو شکر تو این زمینه شانس آوردم، همه خواستگارام بالای 185 قدشون بود، شوهرم دیگه رو دست همه زده ...

😂😂😂ایول

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😂😂😂اونوقت قانون جذب یه مرد 160 میندازه دامن من

تبریک میگم نیلو

مي‌دانی..دل مثل بستنی قیفی🍦 است! یک قیف پر از خاطره! هر خاطره یک طعم! هرخاطره یک  رنگ! مشغول لیسیدن خاطره های خوش طعم که میشوی...خاطره های دیگر اب میشوند!بیخیال باش! بستنی ات را تا ته بخور  

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

😂😂😂😂وای نپوکی

پوکیدم رفت

ی بار تاپیک زده بودن شبیه کدوم سلبریتی هستید؟

به جون عزیزم قسم

همه شبیه آشواریا رای، الناز شاکردوست، ابرو گوندش واینا بودن

میگم پس این چهره های شش در چهار که بیرون می بینیم کیان؟؟🤔🤔🤔

یه مامان شاد😆پرانرژی💪خوشگل👱ترگل ورگل🌷
1258
دقیقا

😀😀😀😀😀

درکل شوخی میکنم ظاهر زیاد مهم نیست باطن مهمه چون ظاهرو خدا میده 

همون قدش خوب باشه ..چهرش نمکی باشه و چشماش مشکی باشه کفایت میکنه 

مي‌دانی..دل مثل بستنی قیفی🍦 است! یک قیف پر از خاطره! هر خاطره یک طعم! هرخاطره یک  رنگ! مشغول لیسیدن خاطره های خوش طعم که میشوی...خاطره های دیگر اب میشوند!بیخیال باش! بستنی ات را تا ته بخور  
پوکیدم رفت ی بار تاپیک زده بودن شبیه کدوم سلبریتی هستید؟ به جون عزیزم قسم همه شبیه آشواریا رای ...

منو توییم😬😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😀😀😀😀😀 درکل شوخی میکنم ظاهر زیاد مهم نیست باطن مهمه چون ظاهرو خدا میده  همون قدش خوب باشه ...

😂😂😂ایشالا ی نمکی چش مشکی گیرت بیاد 👌😋

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برا چی چی؟! 😲

گفتی قدش ۱۶۰ دیگ 

پیوندتو تبریک گفتم 

8
ن بهم میومدین وقیح لینک گذاشته بود من عکس شما و همسرتونو دیدم 😑😑 دراز کشیده بودین  یه جام کنا ...

ایستاده رو حتما ندیدی ضایع اختلاف قدی داریم، یه جا من رو پله بالا وایسادم اون پایین اما باز یه سر و گردن بالاتر من بود 😐

ایستاده رو حتما ندیدی ضایع اختلاف قدی داریم، یه جا من رو پله بالا وایسادم اون پایین اما باز یه سر و ...

😂😂عیب نداره مرد باید قد بلند باشه 

یه دوش آب گرم🚿 یه لباس راحت 👚یه چایی تازه دم ☕️یه موسیقی ملایم 🎻 بــه درک که خیلی مشکلات حل نمیشه😏
1264
😂😂😂ایشالا ی نمکی چش مشکی گیرت بیاد 👌😋

😀😀😀

توهم یه چشم مشکی ... قد بلند ....خوش اخلاق ... پرمو ....گیرت بیاد 

😂😂😂😂 خدا هم بهت یه سلیقه خوب بده 😁

چرا عزرائیل چشه مگه ب این جذابی ابهتم داره تازه 😄😄😄

1252