2737
2734

سلام دوستان من 4 ماهه باردارم همسرم اصالتا مال گرجستانه و زبون مادریش هم گرجیه . خیلی اصرار داره که بچه رو گرجستان به دنیا بیاریم که پاس و شناسنامه گرجی بهش بدن که بعدا بتونه راخت این ور و اونور بدون ویزا بره . ولی من واقعا میترسم 2 ماه حداقل باید برم بمونم اونجا البته سفر تفریحی و کاری زیاد رفتم تفلیس ولی برای زایمان استرس دارم . به نظر شما انجام این کار منطقیه ؟ کسی در اطرافیانتون این کار رو کرده ؟ اگه آره نتیجه اش خوب بوده یا نه ؟

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بله منطقی میگه😁😁😁 برگردی ایران هم شناسنامه ایرانیش رو میگیری

جفتش رو داره و برا سفر ها بهتره

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2738

پاس گرجی داشتن تاثیر داره به این بخشش نگاه نکرده بودم یعنی پاسپورت ترکیه داشتنم مثل گرجستانه؟؟؟؟برای سفرا بعدش راحته؟

باتشکر از نی نی یار که نفهمیدم چی شد ترکوند اون  کاربریمو🤔🤔🤔
مگه اقامت از طریق پدرش بهش منتقل نمیشه؟ فکر نمیکنم فرق کنه کجا زایمان کنید چون پدرش ملیت اون کشورو د ...

😁یه سوال 

اگه ملیت شو نداشته باشه ولی ساکن باشه چی؟ 

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒
2706