2737
2734
عنوان

توروخدا راهنماییم کنید سردم خیلی😞

| مشاهده متن کامل بحث + 1172 بازدید | 109 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم شما یا عفونت گرفتی که توی رابطه جنسی لذت نمیبریبا درد داری یا اینکه واسه اینکه به ارگاسم نمی ...

ببین ارگاسم لمس ی قسمت خاص و روحی هست 

چطور ممکنه به عفونت ک ی چیز فیزیکی هست ارتباط داشته باشه 

اصلا بفرض من هیچ دردی هم ندارم 

اون حالت روحی لذت  و یا تمایل جنسیمو از دست دادم 

میدونی چی میگم ؟ 

مگه عفونت میتونه میل جنسی (از لحاظ روحی) رو درمن از بین ببره؟

2728
2738
ببین ارگاسم لمس ی قسمت خاص و روحی هست  چطور ممکنه به عفونت ک ی چیز فیزیکی هست ارتباط داشته باش ...

بله کسانی که عفونت دارن بدلیل ترشحات غیر طبیعی اعتماد بنفسشونو از دست میدن 

از لحاظ روحی بهم میریزن

و یا وقتی در رابطه هستن بجای لذت درد دارن و به ارگاسم نمیرسن نرسیدن ارگاسم یکی از دلایل سردی

اشتباه نکن ارگاسم فقط لمس اون چیزی که گفتی نیس

شاید تو دگ با اون مدل به لذت نمیرسی همین باعث سردیت شده

با نمک بودن با بیشعور بودن فرق داره😏رُک بودن با بی ادب بودن فرق داره😏اجتماعی بودن با لَش و چتر بودن فرق داره😏زرنگ بودن با مارمولک بودن فرق داره😏و تمام مشکلات ما بخدطر عبور از این مرزهاست😏اجتماعی بودن با همه صحبت کردن نیست😌اجتماعی بودن یعنی بدونید،کجا و با چه کسی،از چه کلام و لفظی استفاده کنیم😊
قبلا  اوایل اره  ولی دیدم ب بدنم نساخت و ادرارم بودار میشد و زمینه عفونت شد  دیگه است ...

روغن نارگيل دارويي بخر

نه از اين پارافين مايع ها 

برو داروخانه بگو روغن نارگيل مصرف دارويي ميخوام

روغن نارگيلش بايد سفت باشه

به محض ماليدن به بدن اب ميشه 

خيلي خوبه

عفونتم نمياره

بعد از نزديكي خودتو با محلول شستشو بانوان بشور فقط

عشق یک تبعید است
قبلا  اوایل اره  ولی دیدم ب بدنم نساخت و ادرارم بودار میشد و زمینه عفونت شد  دیگه است ...

ببخشید برای حل مشکلت میگم 

اینم باعثش هست حیف نمیشه واضح گفت

ولی شما از ژل لوبریکانت بجای روغن استفاده کن

با نمک بودن با بیشعور بودن فرق داره😏رُک بودن با بی ادب بودن فرق داره😏اجتماعی بودن با لَش و چتر بودن فرق داره😏زرنگ بودن با مارمولک بودن فرق داره😏و تمام مشکلات ما بخدطر عبور از این مرزهاست😏اجتماعی بودن با همه صحبت کردن نیست😌اجتماعی بودن یعنی بدونید،کجا و با چه کسی،از چه کلام و لفظی استفاده کنیم😊
2706