2733
2734
عنوان

چند روش برای رسیدن به ایلتس و تافل هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 323 بازدید | 75 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
بعضی آموزشگاه ها قبول میکن ک در قبال دریافت بیشتر هزینه کلاس های فشرده آیلس برگزار کنن ک 4 ساعتس معم ...

عزیزم میشه ازتون راهنمایی بگیرم

کتاب جامعی بهم معرفی میکنید که روی مکالمه و تقویتش کار کنه. قیمت کتابها بالاست و در این زمینه اینقدر زیادن که نمیدونم کدومشون بهتره ممنون میشم راهنماییم کنی

عزیزم میشه ازتون راهنمایی بگیرم کتاب جامعی بهم معرفی میکنید که روی مکالمه و تقویتش کار کنه. قیمت کت ...

کتابی ک دقیقا رو مکالمه کار کنه نداریم شکا زیاد لغت بخون ک از نتم میشه سرچ کرد بعدم زیاد فیلم ببین خیلی بیشتر از کتاب کمکت میکنه

عزیزم میشه ازتون راهنمایی بگیرم کتاب جامعی بهم معرفی میکنید که روی مکالمه و تقویتش کار کنه. قیمت کت ...

فیلم ببین

زیرنویسشو دقت کن ، بیانات انگلیسی کاراکترها و ترجمه هارو ، چندبار ببین

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
ممنون عزیزم از راهنمایی     فلش کارت تافل و ایلتسم گرفتم بخونم

کلاسهای فری دیسکاشن یا مکالمه آزاد هم خوبن برا این قضیه

با چندنفر قراربزار فقط انگلیسی صحبت کن هروز

رمان بخون ازساده شروع کن، حتی فکرکردنت انگلیسی باشه

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2706