2703
2553
عنوان

چند روش برای رسیدن به ایلتس و تافل هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 318 بازدید | 75 پست
پول توش هست؟ خوبه کارشناسی داشته باشم بعد یه سال برم ایلتس بعد برم همین کلاس یه ماهه که گفتی بعد سه ...

اره 

میتونی در کناره لیسانس کلاس زبانتم بری و بعدش ترمای اخر زبان ک بودی تی تی سیتم شرکت کنی اینجوری صرفه جویی زمانی داری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مترجم شرکت های بازرگانی بودن  تاسیس اموزشگاه (لبته به سرمایه نیاز داره)[/QUOTE]

[QUOTE=90567824]مترجم شرکت های بازرگانی بودن  تاسیس اموزشگاه (لبته به سرمایه نیاز داره)

مترجم مگه نباید کارش عالی باشه؟فک نکنم هر معلم زبانی بتونه مترجم شرکتهای بازرگانی بشه🤔

تا خر هست خر سوارم هست.
رازطالبی ایلتس و تی تی سی رو یکساله هم میشه گرفت، حالا نه یک سال و نیم/دوسال... حتما ۵ سال نمیخاد

اونجوری باید کلاسای فشردرو شرکت کنه برای کسی ک تاحالا زبان نخونده تقریبا سخته محضه ایشون عمومیو پرسید

2456
من کلاس درسو بعد تایم محل کارم برمیدارم شاید ورودیم ماهیانه برای یه کلاس عمومی 500 باشه خصوصیا هم ک ...

یعنی جای دیگه ای کار میکنید، بعدشم میرید زبان درس میدید هم تو آموزشگاه و هم خصوصی؟ خوب میانگین درامده تدریس زبان چه جوریه براتون؟

چقد فعال افرین

من بادوتا مدرک کارشناسی و یه ارشد مدیریت بیکارم بیکارم...  

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2714
واقعا چجوری گلم؟؟

چقد شبیه منی

منم لیسانس. بیولوژی گرفتم

بعد ب زبان علاقه داشتم، رفتم کارشناسی مترجمی انگلیسی خوندم باز،

الانم بیکارم

ارشد مدیریتم گرفتم تازه !!!

آلبالو جان بهترمیدونه چطوری ، گفتن که دوره فشرده آیلتس باید بری

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
اره خصوصی و عمومی باهم تقریبا 2 تومن ترمی

مرسی عزیز،‌آفرین ب همتت

فشرده نمیتونم یه بچه یکساله دارم . لطف میکنی اگه سوالمو جواب بدی عزیزم

شما میتونی کلاسای عمومیو شرکت کنی ولی خوب بخونی اگ وقت داشتی خودت خودخوان یه سری کتابارو بخونی اینطوری میتونی زودتر مدرک بگیری

مثلا تو یه آموزشگاه یه مدت بخونی هم با کلاس و هم خود خوان وقتی سطحت حسابی قوی شد بری یه آموزشگاه دیگ ازمون تعیین سطح بدی ک چند ترم جلو بیفتی فقط موقعی اینکارو کن ک حتمااا سطحت بالاتر باشه و وقتی رفتی تو آموزشگاه جدید حتما سطحتو از اونیک بودی بالاتر بگو چون آموزشگاها به دلیل رقابت بینشون معمولا دانشجو هارو سطح پایین تر میندازن ک بگن ما بهتریم اونا بد درس میدادن یا سطحشون پایینه

اره من مدرس آموزشگاهم نوشتم برات بخون اتفاق ایلس هم تدریس میکنم معمولا سه بار گ قصدت ایلس خوندن بود ...

سلام ميشه لطفا كتاب هارو معرفي كني؟

خدايا بهترين هارو در زندگيم رقم بزن كه هيچ قدرتي بالاتر از تو نيست.
2706