2726
عنوان

چند روش برای رسیدن به ایلتس و تافل هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 323 بازدید | 75 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اره میشه در صورت داشتن TTC TTC= teaching training course

من تی تی سی از اموزشگاه آزاد مدیریت تهران دارم، ب درد میخوره؟

لیسانس مترجمیم داشتم

اما کارنکردم باهاش، درس ندادم....

شما درامدت چقده حدودا ماهانه؟ زبان فقط  همین آیلتس رو داشتید ؟

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
ن راحت آزمونو قبول میشن چون همون مهارت های آزمون براشون کار میشه مثله کلاسای تست زنی برای کنکورای د ...

اها به نظرت برم‌چند ترم عادی بعد کلاس ایلتس رو شروع کنم بهتر نیست؟

سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ.
من تی تی سی از اموزشگاه آزاد مدیریت تهران دارم، ب درد میخوره؟ لیسانس مترجمیم داشتم اما کارنکردم با ...

من سالهاس ک تدریس میکنم تقریبا 5 6 ساله 

اولاش که درآمد کمه چون تجربه کمه و سطح های پایین میدن ولی اگ تحمل کنی و تجربه کسب کنی لول های بالا میدن درآمدم بیشتر میشه

ولی کلا با زبان کارهای بهتر از تدریس میشه کرد برای در آمد

ینی درکل گرفتن تافل و مدرک تی تی سی حدود پنج سال زمان میبره؟ گلم ببخش خواهشا جواب منم بدین ممنون میش ...

مشکلی نداره عزیزم بپرس جواب میدم

اگ با کلاسای عادی بری و خوب بخونی اره ولی اگ تنبلی کنی 7-8 سالم میبره

ن لزومی نداره غیر مرتبطم باشه مهم نیس

پول توش هست؟

خوبه کارشناسی داشته باشم بعد یه سال برم ایلتس بعد برم همین کلاس یه ماهه که گفتی بعد سه سال تدریس کنم بعد اموزشگاه بزنم؟ اینجوری میشه اره؟ 

سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ.
من سالهاس ک تدریس میکنم تقریبا 5 6 ساله  اولاش که درآمد کمه چون تجربه کمه و سطح های پایین میدن ...

جدی؟ چ کارایی مثلا

ترجمه کردم یه زمانهایی

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
من تی تی سی از اموزشگاه آزاد مدیریت تهران دارم، ب درد میخوره؟ لیسانس مترجمیم داشتم اما کارنکردم با ...

من کلاس درسو بعد تایم محل کارم برمیدارم

شاید ورودیم ماهیانه برای یه کلاس عمومی 500 باشه خصوصیا هم ک جلسه ایه

رازطالبی ایلتس و تی تی سی رو یکساله هم میشه گرفت، حالا نه یک سال و نیم/دوسال... حتما ۵ سال نمیخاد

مشکلی نداره عزیزم بپرس جواب میدم اگ با کلاسای عادی بری و خوب بخونی اره ولی اگ تنبلی کنی 7-8 سالم می ...

هزینه هر ترمقد میشه بنظرتون تو این چند سال چقد هزینه میخواد. ؟ گلم من کارشناسی بیولوژی دارم اما خانه دارم . نتونستم هیچ کاری کنم از اوشم دوست داشتم زبان بخونم نزاشتن . زبان تنها درسی بود که همیشه نمرم بالا بود تو مدرسه و دانشگاه تنها درسی که واقعا بهش علاقه دارم . الان خسته شدم از خانه داری واقعا دوس دارم دنبال یه حرفه ای برم چیزیکه دوس دارم . اما مثلا برای زبان دوس دارم تافل بگیرم اما نمیدونم از کجا باید شروع کنم کجا برم چقد هزینه میخواد .؟؟ 

2706