1147
1292
عنوان

چند روش برای رسیدن به ایلتس و تافل هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 295 بازدید | 75 پست

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

1291
بعضی آموزشگاه ها قبول میکن ک در قبال دریافت بیشتر هزینه کلاس های فشرده آیلس برگزار کنن ک 4 ساعتس معم ...

عزیزم میشه ازتون راهنمایی بگیرم

کتاب جامعی بهم معرفی میکنید که روی مکالمه و تقویتش کار کنه. قیمت کتابها بالاست و در این زمینه اینقدر زیادن که نمیدونم کدومشون بهتره ممنون میشم راهنماییم کنی

1315
عزیزم میشه ازتون راهنمایی بگیرم کتاب جامعی بهم معرفی میکنید که روی مکالمه و تقویتش کار کنه. قیمت کت ...

کتابی ک دقیقا رو مکالمه کار کنه نداریم شکا زیاد لغت بخون ک از نتم میشه سرچ کرد بعدم زیاد فیلم ببین خیلی بیشتر از کتاب کمکت میکنه

عزیزم میشه ازتون راهنمایی بگیرم کتاب جامعی بهم معرفی میکنید که روی مکالمه و تقویتش کار کنه. قیمت کت ...

فیلم ببین

زیرنویسشو دقت کن ، بیانات انگلیسی کاراکترها و ترجمه هارو ، چندبار ببین

آن تصويري كه مي­گفتم/پخش و پلاي اين سال­ها شده/سال­هايي كه ديگر ندارم/ابروها:پيوستگي گذشته را ندارند/گرد هجري شمسي  بر شامگاه گيسوان نشسته ويك فرق عمده ديگر :كمي پير شده ام /اما اين شب مهتابي و تكه اي صداي ساز همسايه بالايي،اين سر پر باد را،بي­خيال خواب .../بچه كه بودم:پنجره مان به سادگي باز مي­شد و آن تصوير/كلمات:دستشان به دوستي دراز بود و هيچوقت برق جمعه نمي­رفت/تا چند سال باران بيايد و باد توي سرم بپيچد و آن تصوير .../ چند روزيست بد سرفه مي­كنم/دكترم گفته:ديگر كتاب نخوان/وگرنه به پنجاه نمي­رسي/چه بهتر !ديگر خسته شده ام از اين حفره­ لعنتي توي سرم/کم كم باید بخوابم...
ممنون عزیزم از راهنمایی     فلش کارت تافل و ایلتسم گرفتم بخونم

کلاسهای فری دیسکاشن یا مکالمه آزاد هم خوبن برا این قضیه

با چندنفر قراربزار فقط انگلیسی صحبت کن هروز

رمان بخون ازساده شروع کن، حتی فکرکردنت انگلیسی باشه

آن تصويري كه مي­گفتم/پخش و پلاي اين سال­ها شده/سال­هايي كه ديگر ندارم/ابروها:پيوستگي گذشته را ندارند/گرد هجري شمسي  بر شامگاه گيسوان نشسته ويك فرق عمده ديگر :كمي پير شده ام /اما اين شب مهتابي و تكه اي صداي ساز همسايه بالايي،اين سر پر باد را،بي­خيال خواب .../بچه كه بودم:پنجره مان به سادگي باز مي­شد و آن تصوير/كلمات:دستشان به دوستي دراز بود و هيچوقت برق جمعه نمي­رفت/تا چند سال باران بيايد و باد توي سرم بپيچد و آن تصوير .../ چند روزيست بد سرفه مي­كنم/دكترم گفته:ديگر كتاب نخوان/وگرنه به پنجاه نمي­رسي/چه بهتر !ديگر خسته شده ام از اين حفره­ لعنتي توي سرم/کم كم باید بخوابم...
1288
کلاسهای فری دیسکاشن یا مکالمه آزاد هم خوبن برا این قضیه با چندنفر قراربزار فقط انگلیسی صحبت کن هروز ...

الان استراحت نسبی دارم نمیتونم بیرون برم ولی کلاس و کار کردن که عالیه

بعد از زایمانم حتما میرم ممنونم ازت