1265
1292
عنوان

چند روش برای رسیدن به ایلتس و تافل هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 295 بازدید | 75 پست

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1291
اره لطفا بگو پارتی ندارم 

1.داشتن مدرک کارشناسی

2.سه سال سابقه تدریس در یک آموزشگاه معتبر ک بهت گواهی بدن

3.اگ برای سطح کودکان = مراجعه به آموزش و پروش اگر برای نوجوانان و بزرگسالان = مراجعه به سازمان فرهنگ و ارشاد و اگر برای هردو = مراجعه به هر دو سازمان

خودشون دیگ میندازنت تو پروسه

حالا اگ بخوای شعبه هر کدوم از آموزشگاه های معتبرو بگیری (مثلا زبانسرا ملی =ک خودم هستم یا سفیر یا ایران کانادا) باید بری شعبه مرکزیشون و شرایطه اونارو هم بپرسی ولی اگ معمولی باشه نیاز نیس(معمولا شرایطه اونا امکانات رفاهی بالاست)

شاگردات راحت قبول میشن ازمون؟ یا اینجوری خیلی سخته واسشون 

ن راحت آزمونو قبول میشن چون همون مهارت های آزمون براشون کار میشه

مثله کلاسای تست زنی برای کنکورای داخلی خودمون

ولی مثلا اگ بخوان برن برای دارالترجمه رسمی کار کنن یکمممممممممممممم سختشونه اونم ن برای سازمان چون مدرک بین الملیی دارن برای خودشون سخت میشه چونک دایره لغات کمی دارن مگر اینک خودشون بخونن 

1320
اره میشه در صورت داشتن TTC TTC= teaching training course

من تی تی سی از اموزشگاه آزاد مدیریت تهران دارم، ب درد میخوره؟

لیسانس مترجمیم داشتم

اما کارنکردم باهاش، درس ندادم....

شما درامدت چقده حدودا ماهانه؟ زبان فقط  همین آیلتس رو داشتید ؟

آن تصويري كه مي­گفتم/پخش و پلاي اين سال­ها شده/سال­هايي كه ديگر ندارم/ابروها:پيوستگي گذشته را ندارند/گرد هجري شمسي  بر شامگاه گيسوان نشسته ويك فرق عمده ديگر :كمي پير شده ام /اما اين شب مهتابي و تكه اي صداي ساز همسايه بالايي،اين سر پر باد را،بي­خيال خواب .../بچه كه بودم:پنجره مان به سادگي باز مي­شد و آن تصوير/كلمات:دستشان به دوستي دراز بود و هيچوقت برق جمعه نمي­رفت/تا چند سال باران بيايد و باد توي سرم بپيچد و آن تصوير .../ چند روزيست بد سرفه مي­كنم/دكترم گفته:ديگر كتاب نخوان/وگرنه به پنجاه نمي­رسي/چه بهتر !ديگر خسته شده ام از اين حفره­ لعنتي توي سرم/کم كم باید بخوابم...
1264
ن راحت آزمونو قبول میشن چون همون مهارت های آزمون براشون کار میشه مثله کلاسای تست زنی برای کنکورای د ...

اها به نظرت برم‌چند ترم عادی بعد کلاس ایلتس رو شروع کنم بهتر نیست؟

من تی تی سی از اموزشگاه آزاد مدیریت تهران دارم، ب درد میخوره؟ لیسانس مترجمیم داشتم اما کارنکردم با ...

من سالهاس ک تدریس میکنم تقریبا 5 6 ساله 

اولاش که درآمد کمه چون تجربه کمه و سطح های پایین میدن ولی اگ تحمل کنی و تجربه کسب کنی لول های بالا میدن درآمدم بیشتر میشه

ولی کلا با زبان کارهای بهتر از تدریس میشه کرد برای در آمد

ینی درکل گرفتن تافل و مدرک تی تی سی حدود پنج سال زمان میبره؟ گلم ببخش خواهشا جواب منم بدین ممنون میش ...

مشکلی نداره عزیزم بپرس جواب میدم

اگ با کلاسای عادی بری و خوب بخونی اره ولی اگ تنبلی کنی 7-8 سالم میبره

ن لزومی نداره غیر مرتبطم باشه مهم نیس

پول توش هست؟

خوبه کارشناسی داشته باشم بعد یه سال برم ایلتس بعد برم همین کلاس یه ماهه که گفتی بعد سه سال تدریس کنم بعد اموزشگاه بزنم؟ اینجوری میشه اره؟ 

1280