1421
1411
عنوان

چند روش برای رسیدن به ایلتس و تافل هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 296 بازدید | 75 پست

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران 

برای اطلاعات بیشتر درباره ختنه نوزاد اینجا را کلیک کنید

1401
اره لطفا بگو پارتی ندارم 

1.داشتن مدرک کارشناسی

2.سه سال سابقه تدریس در یک آموزشگاه معتبر ک بهت گواهی بدن

3.اگ برای سطح کودکان = مراجعه به آموزش و پروش اگر برای نوجوانان و بزرگسالان = مراجعه به سازمان فرهنگ و ارشاد و اگر برای هردو = مراجعه به هر دو سازمان

خودشون دیگ میندازنت تو پروسه

حالا اگ بخوای شعبه هر کدوم از آموزشگاه های معتبرو بگیری (مثلا زبانسرا ملی =ک خودم هستم یا سفیر یا ایران کانادا) باید بری شعبه مرکزیشون و شرایطه اونارو هم بپرسی ولی اگ معمولی باشه نیاز نیس(معمولا شرایطه اونا امکانات رفاهی بالاست)

شاگردات راحت قبول میشن ازمون؟ یا اینجوری خیلی سخته واسشون 

ن راحت آزمونو قبول میشن چون همون مهارت های آزمون براشون کار میشه

مثله کلاسای تست زنی برای کنکورای داخلی خودمون

ولی مثلا اگ بخوان برن برای دارالترجمه رسمی کار کنن یکمممممممممممممم سختشونه اونم ن برای سازمان چون مدرک بین الملیی دارن برای خودشون سخت میشه چونک دایره لغات کمی دارن مگر اینک خودشون بخونن 

1394
اره میشه در صورت داشتن TTC TTC= teaching training course

من تی تی سی از اموزشگاه آزاد مدیریت تهران دارم، ب درد میخوره؟

لیسانس مترجمیم داشتم

اما کارنکردم باهاش، درس ندادم....

شما درامدت چقده حدودا ماهانه؟ زبان فقط  همین آیلتس رو داشتید ؟

اولین بار که رفتم عتبات رو خوب یادمه:انقدر دنیا بهم فشار آورده بود که فقط و فقط چاره رو در « به بیابون زدن » میدیدم و بس.دیگه راهی نبود انگار ...پس فقط فکر یه بیابون بودم که بزنم بهش تا تسلای روحم باشه ...ازقضا تو همون بحبوحه بیابان دشت نینوا بود که اومد و به فریادم رسید ،برای اول بار هجرت زیبای اربعین ...یادمه طی راه بصورت دنیایی مشقاتی اتفاق افتاد ...شاید خستگی،گرما،شلوغی،کوفتگی بدن،درد پا و چیزهای مشابه دیگه اما انتهای همه اینا من فقط حسها و انرژیهای والای آسمانی و فوق العاده رو حس میکردم، بعد همه این مشقات مادی تنها حسم ، حس بی نظیر عقیله بنی هاشم، زینب کبری سلام الله علیها بود که چه شکوهمندانه و جاودانه فرمود :«ما رایت الا جمیلا.» آری برای سفر به آن وادی مقدس هیچ توصیفی برتر از آن بیان ملکوتی نخواهدبود....من بنده کمترین قسم میخورم در آنجا هرچه سختی بکشید سرانجام جز زیبایی نخواهید دید...التماس دعا
1396
ن راحت آزمونو قبول میشن چون همون مهارت های آزمون براشون کار میشه مثله کلاسای تست زنی برای کنکورای د ...

اها به نظرت برم‌چند ترم عادی بعد کلاس ایلتس رو شروع کنم بهتر نیست؟

من تی تی سی از اموزشگاه آزاد مدیریت تهران دارم، ب درد میخوره؟ لیسانس مترجمیم داشتم اما کارنکردم با ...

من سالهاس ک تدریس میکنم تقریبا 5 6 ساله 

اولاش که درآمد کمه چون تجربه کمه و سطح های پایین میدن ولی اگ تحمل کنی و تجربه کسب کنی لول های بالا میدن درآمدم بیشتر میشه

ولی کلا با زبان کارهای بهتر از تدریس میشه کرد برای در آمد

ینی درکل گرفتن تافل و مدرک تی تی سی حدود پنج سال زمان میبره؟ گلم ببخش خواهشا جواب منم بدین ممنون میش ...

مشکلی نداره عزیزم بپرس جواب میدم

اگ با کلاسای عادی بری و خوب بخونی اره ولی اگ تنبلی کنی 7-8 سالم میبره

ن لزومی نداره غیر مرتبطم باشه مهم نیس

پول توش هست؟

خوبه کارشناسی داشته باشم بعد یه سال برم ایلتس بعد برم همین کلاس یه ماهه که گفتی بعد سه سال تدریس کنم بعد اموزشگاه بزنم؟ اینجوری میشه اره؟ 

1331