2737
2739
عنوان

داستان ابراز علاقه ی دانش آموزای دختر به شوهرم و در پایان، عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 12826 بازدید | 250 پست
اینا چین به کجا میچسبونی

به هرجا که دوست داری

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشبخت باشی عزیزم 

ممنونم...شما هم همچنین

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
2728

اقا من در دوران طفولیت یه معلم شیمی داشتیم سگ اخلاقاااا ولی انقد با من خوب رفتار میکرد منم یه دل نه صد دل عاشقش شده بودم 😐 البته عاشق نه ها ولی کلا تو توجه دانشجویان آموزا بودم این اومد بیشتر شد، ای خدا چه عشوه خرکي هایی براش میومدم

اینم هی با من خوب رفتار می‌کرد 

اخرش یه روز گفت این آوا شبیه خواهر زادمه که رفته خارج اصلا بادم خالی شد تایه مدت سبیلامم نمیزدم 😂😂😅

You show me i have reasons i should love my self ✍️💞🗨️♥️                                               love your self :tears 🍃🍷.                                BTS🍯🍾.                                                           
خوب  جرات کردی اینو بکی الان روشنفکرا بهت حمله میکنن میگن ساده یا کاربری دومته ، اصلن سرکاری هم ...

چی بگم والا😐😕

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔
قربانت...بخدا من دروغگو نیستم

بعله میشناسمت😍

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔
2738
ما خراسان جنوبی هستیم شما کدوم شهری😁

ما که بیرجند...اما نهبندان درس میدیم😁 شما کجایی دوستم؟

به کجات؟😂😂

👍👍👍😂😂😂

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2706