2733
2739
عنوان

خرید تخت برای نوزاد!!

181 بازدید | 22 پست

اتاق نی نی من خیلی کوچیکه 2.5در3میشه.... فقط یک تخت و یک دراور که بشه روش تشک تعویض گزاشت برای بچه میخوام بگیرم..اتاق کمد دیواریداره..

حالا موندم از این تخت کودک که نوجوان میشه بعدابگیرم یا یه تخت های کوچیکی هست ام دی اف هم حالت ننو داره هم تخته... ابعادش هم 110در60هست!!

کسی تا حالا استفاده کرده بدونه کدوم بهتره؟؟؟

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  

تخت پارکم خوبه ک

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودش جای تعویض پوشکم داره

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
2731
تخت پارکم خوبه ک

دوستم گرفته میگه چون سبکه بعد از 6ماه بچه تو خواب تکون میخوره از خواب میپره..یعنی انگار ثابت نیست بدجور حرکت میکنه و تکون میخوره...

2738
من اتاق نوزادم سه در سه هست هم تخت دومنظوره هم کمد و وویترین و هم کنار تخت گذاشتم توش

اخه برای من یه کمد دیواری داره درشم اگر یکم بیشتر وسیله بزارم باز نمیشه..در واقع 2در2قابل وسایل گزاشتنه

منم ميخوام از همين تخت كوچيكا بگيرم كه تكونم ميخوره من جا ندارم و مستاجرم، هروقت رفتم خونه خودم و بچ ...

به نظرم اومد بدم زیرش چرخ بزاره که قفلم داشته باشه بشه ثابت هم کرد..که بتونم بیارم کنار تخت خودم و هر وقت خواستم بزارم تو اتاق خودش!!میشه به نظرت؟؟

یک هم اینکه قیمت داری؟؟ از کجا بخرم؟؟

من نوجوان گرفتم و يه طرفش رو برداشتم به تخت خودمون وصل كردم . ميتونم بگم خيلي راضي هستم.

اتاق خودمم کوچیکه فقط یک طرف تونستم پا تختی بزارم یکیشو برداشتم گزاشتم کنار

اتاق خودمم کوچیکه فقط یک طرف تونستم پا تختی بزارم یکیشو برداشتم گزاشتم کنار

عزيزم اگر طول داره ميتونيد از طول بزاريد تخش رو . بعني پايين تخت خودتون .

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
دوستم گرفته میگه چون سبکه بعد از 6ماه بچه تو خواب تکون میخوره از خواب میپره..یعنی انگار ثابت نیست بد ...

ن بابا واس پسر من اینطوری نبود

تخت نوجوان فکر نکنم بیشتر از دومتر باشه یچیز بخر حالا حالاها بتونه ازش استفاده کنه

پایینشون کشو و کمد داره اون اصلا باز نمیشه دیگه میرسه با دیوار... حای تعویضشم بلنده قدم نمیرسه

2706