2733
2734

من کلا تنها زندگی میکنم
هیچی صب میرم سرکار
عصر میرم پیاده روی و ورزش
بعدش کتاب میخونم
غذا میپزم اهنگ گوش میدم
خونه رو جمع و جور میکنم
سر میکنم دیگه
خانوادمم دورن

انسان ها , شبیه هم عمر نمیکنند  یکی زندگی میکند یکی تحمل ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
من جدیدا خیلی ترسو شدم اوایل اینجوری نبودم راهکار زده نترشم همش از تاریکز و تنهایی می ترسم کلافه ...

از فکرو خیاله
صبا پرده هارو بکش
اهنگ بذار
یا رادیو روشن کن
من خیلی وقتا رادیو روشن میذارم
کارای دستی هنری انجام بده تایمت بگذره
پنجره هارو باز کن صدای بیرون بیاد ک نترسی
حواستو پرت کن با کتابی فیلمی چیزی

انسان ها , شبیه هم عمر نمیکنند  یکی زندگی میکند یکی تحمل ....

من از اون دخترایی بودم که تنها بیرون رفتنو دوس نداشتم و نمیتونستمم تنها برم همیشه حداقل یه نفرم شده خونه میشد اصلا نمیدونستم تنهایی چیه دوست داشتم تنها بشینم توی اتاق در سکوت کتاب بخونم یا کارهای دیگه کنم ولی خونمون شلوغ پلوغ بود الان دو سال بیشتره که عروسی کردم سال اول فقط گریه کردم از تنهایی اصلا تحملشو نداشتم انقدر ناراحتی کردم که مدام بد میاوردم یا پام پیچ میخورذ میرفت توی گچ کیست گرفتم هر روز به مامانمو خواهرام زنگ میزدم که از تنهایی در بیام شهرمونم از مادرم اینا دوره بعدش دیدم دارم خودمو از پا در میارم شروع گردم کلاس رفتن ورزش کردن برنامه چیدن واسه خودم هدف های کوتاهو بلند چیدم و تلاش کردم سر تایمی که گذاشتم بهشون برسم کارهای هنری رو دوس داشتم شروع کردم باور میکنی از صبح تا شب تنهام ولی وقت کم میارم. دیگه عادت کردم. سعی کن برنامه داشته باشی و هدف های یکساله و چند ماهه و حتی در شرایط زمانبر چند ساله داشته باشی و براشون تلاش کنی. هر چیزی زمان خودشو داره یه کارهایی هست که توی تنهایی میشه انجام داد بعد از این که بچه دار بشیم دیگه وقت انجام شدنش رو نداریم پس بهتره الان شروع کنیم که بعد غبطه نخوریم کاش قبل از این کارو می کردیم

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
2706