2737
2734
عنوان

انقدر حساس بازی دراوردم سر لباس مجلسی،اخرم زشت ترینش گیرم اومد

| مشاهده متن کامل بحث + 7733 بازدید | 243 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جوراب مچی😳 جوراب مچی کجا بود 😁

جلو انگشتش چی بود 😞

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩

زرشکی با موی بلوند عالی میشه .

بنظر منم قشنگ بود . چیه همه لمه و پولکی تکراری میپوشن.

مبارکت باشه

من خودم مجبور شدم با دوتا بچه برم خرید لباس مجلسی یکی خریدم بعد چندتا مغازه بعدی از یکی دیگه خوشم اومد . مجبور شدم بعد پنج دقیقه برم قبلیو پس بدم 😩 

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
2731
کلا تپل بودن خواهرشون😂 شکمه هم چند طبقه بود✌🏻

اتفاقا شکمش تخته و لاغره چون لباس خیلی جذبه اینجوری افتاده و عکسم زوم شده 

حالا شما اینقد حرص نخور برات خوب نیست

برای سلامتی دوقولوهام گل پسرم و گل دخترم صلوات بفرستین♥️
واقعاجنس نخی شده خداتمن منم تعجب کردم

لباس بچه کلا 50 سانت پارچه میبره

مدل خاصی هم نداره

اگر جنس خوب بخوای که 3 روزه نخ نما و رنگ پریده نشه حداقل باید بالای 300 خرج کنی

تازه 30چ تومن یه لباس نسبتا خوب هست

خیلی عالی نیست

دیگه لباس مجلسی خانما که کلی مدل و پارچه و کار برده

لباس استارتر حداقل 4 متر پارچه برده

اونم پارچه کار شده 

تعجب میکنم میگن 1800 زیاده

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2738
اتفاقا شکمش تخته و لاغره چون لباس خیلی جذبه اینجوری افتاده و عکسم زوم شده  حالا شما اینقد حرص ...

حرص نمیخورم مگه شکم منه😂

عکس گذاشتن نظرمون رو گفتیم

ایشون شکم داشتن قشنگ مشخص بود

جرمی که مرتکب نشدن شما سنگر گرفتی

بهتر بود یه گن میبستن طبقات صاف میشد

انتقاد.پذیر.باشیم#  

من اگر کسی بهم بگه شکم داری خودم رو میکشم که صافش کنم تازه فدای اون شخص هم میشم که واسه خاطر پاچه مالی بیخودی ازم تعریف نکرده و حقیقت رو بهم گفته که حلش کنم

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
اینایی ک میگن گرون خریدی هیچی از جنس پارچه سردرنمیارن 

همون بخدا.خواهرم میگه پلرچش پارچه ی لباس عروسه بخدا

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

استارتر مبارک باشه لباست خوشگله که.هرچی ساده تر شیکتر.الان دیگه همه مثل همن ولی این بابقیه فرق داره،ساده اس و پارچه شیکی داره❤

من خودم همیشه میرم کوچه برلن برای لباس مجلسی هم خیلی لباساش شیکن هم قیمتاش خوبه.

استارتر مبارک باشه لباست خوشگله که.هرچی ساده تر شیکتر.الان دیگه همه مثل همن ولی این بابقیه فرق داره، ...

ممنونم عزیزدلم

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
اینایی ک میگین نمی ارزه،لباسای نفتح ب کرون بودن معروفه یجیز در حد ۶۰۰ ۷۰۰ اگه میخواستی بگیری ازین دا ...

من چهار سال پیش لباس از مفتح خریدم هشتصدو پنجاه .ولی حالم بد میشه الان نگاهش کنم .ولی لباست خیلی شیکه مطمعن باش  تو عروسی همه چشمها روی شماست.

دخترم همه وجودم 💖💕💜
2706