2737
2734

سلام بچه ها دیشب با شوهرم رفتم برا عروسی خواهرم لباس بخرم

رفتم مفتح میگفتن اونجا قشنگه ولی گرونه منم برام مهم نبود یچیز تک میخواستم.

بعد دوتا پرو کردم به شوهرم میگفتم خوبه  اینجوری نگاه میکرد

میکفتم بده؟  اینجوری نگاه میکرد لصلا درست حسایی نظر نمیداد روزه ام بود ک دیگه هیچی.داشتم دیوونه میشدم گفتم نمیخوام بریم

کفت نه خوبه همین قشنگه خیلی منم کفتم ب درک دیگه همونو ورداشتم ۱۸۰۰هم پولش شد ولی اصلا ب دلم نیست خیلی زشته

میدونم الان میگین جرا ورداشتی اگه زشت بود ولی مطمئنا برا شماهم تاحالا پیش اومده این شرایط

خیلی ناراحتم دیشب اصلا خوابم نبرد شوهرم گفت ۱۸۰۰دادی لباس باز ب دلت نیست؟هیچی جواب ندادم یجیزی بگین بهم

لباسه لزین منجقیا و پولکیا نیست ک بدرخشه و جلوه داشته باشه من ازونا میخداستم ک معلوم باشه خواهر عروسم😔😔😔

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عکس میدم هرچیم گفتین ناراحت نمیشم چون میدونم زشته.البته عکس لباسم نیست ولی شبیهشه

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
2738
2706