2726

(تاپیک جنبه شوخی داره) شما دست به زن دارین خانوما؟یعنی اگه همسرتون تاپیک بزنه ممکنه شکایت کنه که همسرم دست بزن داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دست بزن نه 

ولی گاز از سر شونه چرا 

ممکنه تاپیک بزنه یبارم سر شونم بی کبودی نبوده😁

اگر مخالف نظرمی ریپلای بکن  وقتی تو قسمت تبادل نظر سایت عمومی هستم ظرفیت پذیرش نظرات مخالف رو هم دارم قطعا...منتهی با نهایت آرامش و رعایت ادب    
2728

اره میبرمش اتاق وتنبیهش میکنم

حقشههه خخ

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود

من شاید داشته باشم،تو خونه داداشمو میزنم و بیشتر وقتا عصبیم،ولی شوهرو نمیدونم،آخه من هنوز نامزدم😶

دوستای نی‌نی‌سایتیِ عزیزم،دارم همه چیزو از اوّل شروع میکنم (اینبار تنهایی💪)،برام دعا کنیدموفق بشم،مرسی از همتون،مرسی از دعاهای قشنگتون،دوسِتون دارم❤💋

چون از بچگی با برادر کوچیکم دعوام میشد اون میزد من محکم تر میزدم چون زورشو میومدم همین شده عادت الانم گاهی به شوخی شوهرم میزنه من محکم تر جدابشو میدم😌😌😌

من آن گلبرگ مغرورمکه میمیرم ز بی آبی ولی با منت و خاری پی شبنم نمیگردم 

نه من زیادی لز حد نازش میکنم و لوس شده البته به موقع غر میزنم ، فکر کنم شوهرم تاپیک بزنه که من غرغرو هستم🤣🤣🤣🤣🤣🤣

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤

یبار شوهرم از سرکار زنگید که آماده بشم بریم بیرون ....اومدم تو ماشین نشستم...بعد نمیدونم چی شد با کیف زدم تو سرش...از این کیف دستی ها که لبه کیف اهنی بود😶😶😶

خلاصه از شدت درد چشماش سیاهی میرفت....فکر کنم خیلی ذوق زده شده بودم داشتیم میرفتیم بیرون....

درست میشه دایی  
2706