2733
2739
عنوان

مشکلات من با پدرشوهرم که روحانیه

1455 بازدید | 49 پست

اول بگم که حرفهای من باعث نشه به روحانیون بی احترامی کنین همونطورکه همه ادمها مثل هم نیستن همه روحانی ها هم مثل هم نیستن ،اومدم درد دل کنم واگه راهی بنظرتون میرسه بگید.       پدرشوهرم یه ادم بیش از حد بداخلاق غرغرو پرتوقع هس همیشه با نیش حرفهاش منو رنجونده  ما طبقه بالاشون میشینیم ، باید روزی بیست بارم دیدیش بهش سلام کنی ،ومن خوشم نمیاد ،بعضی وقتا جواب سلاممو نمیده ،همیشه توجمع فامیل یجوری که انگار تف میندازه صورتمون با خشم وعصبانیت میگه اینا نماز صبح بیدارنمیشن ،درحالی که بیدارمیشیم ولی اون اینطور فک میکن  ه، همیشه به خاطر مساعل پیش و پا افتاده شوهرمو نفرین میکنه رو منبر به مردم کلی چیز یادمیده،دریغ از اینکه خودش به یکیش عمل کنه،انروز تو جمع من گوشیم دستم بود،کلی بدو بیراه بارم کردالبته غیر مستقیم،اگه شوهرم واسه من جیزی بخره میگه چرا واسه ما نخریدی،دیشب مهمون داشتم میدونس غذا اضافه اومده ، ساعت سه شیشه پنجرمونو به سنگ بسته بودکه بیدارشیم بهش غذا بدم ، دادم ولی خودم بدون سحری موندم انقد از صدای پنجره ترسیدم دیگه تا الان خوابم نبرد، هروقت مهمون دعوت کنم باید یه بشقاب به اونم بدم ندم میگه چرا ..... ،الان دوهفتس نرفتم پایین ، ازش متنفر شد م ،همیشه یجوری میرم بیرون که روی اونو نبینم،فک میکنه چون لباس پیغمبرو پوشیده،باید باید همه دست به سینه واسش دولا راس بشن و اخلاق گندشو تحمل کنن ،میگه من عالمم بزرگم باید احترامم حفظ شه،اینم بگم که با دخترو دومادش کاملا متفاوته و تاج سرشن ، فقط نگید برو از اونجا ،چون مجبوریم بمونیم

آرزوم اینه نی نی بیارم شوهرم روسینش بخوابوندش  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

یه لحظه گفتم مادر شوهرت نیست ؟

امیرالمومنین نفرین میکنه کسایی که لباس دین میپوشن و خلاف دین برخورد میکنن.خودم مذهبیم ولی حالم بهم میخوره از آدم هایی که جلوه دین رو خراب میکنن و با دین میخوان ماست مالی کنن

پس چطوري ميگفت هر روز يدور بالاي منبر ملت رو نصيحت ميكنه

از عیب و ایراداش میگفتی کافی بود 

HTML • Image URL • Blogger • Friendster • hi5 • MSN • MySpace • Facebook • Wordpress • Google Plus • iGoogle • Hyves
2706