2726

نه راستش 

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه اصلا .. یعنی چی واقعا مگه ادم خودش عقل نداره. 

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
راستش من واسه کاری استخاره کردم بد اومده از طرفی به اون آدم قولی دادم که باید انجام بدم ...موندم چی ...

واسه همه کار که نباید استخاره کرد اگر قول دادی دیگه استخارت واسه چیه 

ولی پشت کردن به استخاره عواقب خوبی نداره

یارب نظر تو برنگردد...
واسه همه کار که نباید استخاره کرد اگر قول دادی دیگه استخارت واسه چیه  ولی پشت کردن به استخاره ...

...دو دل شدم یهو ...گفتم استخاره کنم که شکم بر طرف شه اما بد اومد😓

من خیلی خیلی خیلی اعتقاد دارم ولی برای اینکه جوابش درست باشه باید واقعا تو تصمیمت دودل باشی نه از سر سرگرمی استخاره بگیری و یه ادم کاربلد برات استخاره بگیره چون اگه استخاره کردی و خلاف جوابش عمل کردی اصلا خوب نیست

خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن
2706