2726
عنوان

ترس از زایمان طبیعی😕

| مشاهده متن کامل بحث + 940 بازدید | 120 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

والا مشکلی که گفتی رو من نداشتم ولی خییییلی خیلی هم میترسیدم از طبیعی جوری که وقتی تصور میکردم گریم میگرفت..دکترم چون میدونست یه ترسی دارم اصلا معاینه لگنی نکرد گفت با معاینه احتمال این که دهانه رحم باز بشه زیاده.نوشت رفتم سز کردم راحت .درسته از اینم میترسیدم ولی استرسی که برا طبیعی داشتم برا این نداشتم

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

من ازین میترسم ک اون لحظه نتونم پاهامو باز نگه دارم.مشکلی ک براشب عروسیمم داشتم😕

درد برام مهم نیس.فقط دخترمو اذیت نکنم و بتونن بیرون بیارنش برام ی دنیا ارزش داره همین.میترسم نزارم اون لحظه😢😢😢

بچه ها من توی جوشونده ی بابونه نیشیتم ضرر داره؟ ندیدی کسی امتحان کنه؟ هعته ی ۳۹ام میخوام تموم شه د ...

دمکرده بخور،ورزش اسکات برو با سجده 

اگ کلاسای آمادگی زایمان رو رفته باشی خیلی بدردت میخورن

من ازین میترسم ک اون لحظه نتونم پاهامو باز نگه دارم.مشکلی ک براشب عروسیمم داشتم😕 درد برام مهم نیس. ...

عزبزم‌اون لحظه با شب زفاف فرق میکنه تو فقط تو فکر این میشی ک زودتر دردا تموم شه و ببخشید درد زایمان طوریه ک خودت زور میزنی تا زودتر راحت شی 

خانوما من هفته 24ام بچم بریچه کی میچرخه اصلا چقد احتمال داره بچرخه یا نچرخه کلاا منم ترس زایمان دارم ...

۲۴ زوده احتمالا تا چند هفته اینده بچرخه مال ۲۷ بریچ بود خوشحال که سز میشم ۳۲ رفتم گفتن چرخیده به سر بچه .

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
2706