2410
2553
عنوان

خانمايي بيان كه اى يو اى كردن لطفا راهنمايي كنيد

| مشاهده متن کامل بحث + 335 بازدید | 27 پست
شماره مرمضى را ندارم ولى ديباوند تو ايتنرنم بزنى شمارش هست الان پيشم نيست دستم ازاد شد برات ميفرستم ...

ببخشیدنوبت دهی مرمضی چطوریه اونم روزانه هست یانه؟باشه مرسی

مرمضى روزاشو نميدونم ولى منشى اش ساعت ١:٣٠ مياد براى همون روز نوبت ميده اما روزشو يادم نيست خيلى وقت پيش رفتم پيشش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شما بعد از اى يو اى شياف پروژسترون هم استفاده كرديد؟من به خاطر شياف خيلى ترشح دارم ديروز كه همش خيس ميشدم شما هم همين طور بوديد؟

شما بعد از اى يو اى شياف پروژسترون هم استفاده كرديد؟من به خاطر شياف خيلى ترشح دارم ديروز كه همش خيس ...

نه گلم من چون ضخامت رحم نه ونیم بوددیگه شیاف استفاده نکردم مگه شما ضخامتتون پایین بود

2456
نه گلم من چون ضخامت رحم نه ونیم بوددیگه شیاف استفاده نکردم مگه شما ضخامتتون پایین بود

نه براى اطمينان بم داده اصلل به همه ميداد همه معمولا استفاده ميكنن بعد از اى يو اى

ببين من نه پيش مرمضى انجام ندادم خرد ديباوند انجام داد برام منم تا پنج روز لتروزل البته به همراه سه ...

خانومی معذرت میخوام یکی از دوستای من خودش سالم سالمه اما همسرش اسپرمش مشکل داره که تحت درمان بوده و انگار یکم بهتر شده

حالا میخوام بدونم اگه بخوان برن ای یو ای یا ای وی اف بازم دوست من که سالمه باید دارو مصرف کنه و امپول بزنه قبلش یا لازم نیست؟

باور کن خداوند به اندازه کافی اکبر است!
خانومی معذرت میخوام یکی از دوستای من خودش سالم سالمه اما همسرش اسپرمش مشکل داره که تحت درمان بوده و ...

اره بايد بزنه فرقى نمكنه اين داروها براى تحريك تخمك گذاريه كه تخمك هاى بيشترى ازاد بشه اين حورو شانس باردارى بيشتر ميشه 

2714
اره بايد بزنه فرقى نمكنه اين داروها براى تحريك تخمك گذاريه كه تخمك هاى بيشترى ازاد بشه اين حورو شانس ...

اهان مرسی

واسه ای یو ای خیلی امپول و دارو باید مصرف مرد؟ مثل ای وی اف

مرسی ان شالله هر چه زودتر نی نی تو بغل بگیری

ممنونم عزيزم يه سوالم ازت دارم ببين شما از علائم بارداريت درد تخمدان جورى كه به ران پا هم ميزنه بود اخه من امروز خيلى تخمدانم تير ميكشه ميزنه به ران پا دقيقا مثل زملنى كه بخوام پريود بشم شما اين طورى نبوديد؟

ممنونم عزيزم يه سوالم ازت دارم ببين شما از علائم بارداريت درد تخمدان جورى كه به ران پا هم ميزنه بود ...

من علایم پریودی داشتم نزدیک موعدم اما از اونجایی که کلا چند وقت بود تخمدانم تیر میکشید به خاطر کیستم، نمی تونم بگم اون درد از علایم پریودیم بود

من تپش قلب داشتم موقع فعالیتام نه خیلی زیاد ولی خب محسوس بود، سینه هام خیلی حساس شده بود و علایم پریودی مثل کمردرد و دلدرد دلشتم که فک میکردم میخوام پریود شم