2737
2734
عنوان

چقدر دیگه منتظر بمونم ابروم پربشه+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 647 بازدید | 36 پست
وای مثه من . یکی از ابروهام اصلا پر نمیشه . منم مجبورم اون یکیو تمیز کنم تا شبیه هم بشن . نمی‌دونم چ ...

من ابرو باریک بهم نمیاد مجبورم منتظر پرشدن اون یکی بمونم

دخترنازم ۱۸ آذر میای بغلم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا انگاری شبیه همم نیستن😢

بذار درسه دستش نزن دیگ،وازلین بزن.روغن کرچک

عجیب ترین چیزی که تو نی نی سایت دیدم:من حس شیشمی هستم بیاید تاپیکم هر سوالی دارید بپرسید😐
2731
پر نبودنش زیاد به چشم نمیاد . مدل دو تا ابروت یکی نیست . اگه با برداشتن مدلش یکی نمیشه فیبروز کن

اونو فکنم خودم گند زدم🙈

حالا امروز برم ارایشکاه دوباره عکس میذارم😆

دخترنازم ۱۸ آذر میای بغلم😍
2738
ماشالله چ ابروی پری داریا

😆آره عزیزم

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
منم تصمیم گرفتم خودم بردارم .خودم بهتر میتونم تا این ارایشگرای بیشعور 

خیلی بد درست میکنن آخرشم میگن مشکل از ابروهای خودته.

حالا منم دیشب خودم یکم درستشون کردم نمیدونم خوب شدن یانه

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

روغن کرچک واسه من خوب بود ،بااین که کمی ریزش میگرفت ولی ابروهام بهتر شدن

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
2706