2733
2734

سلام من سه هفتس که پسرم ختنه شده

الان ۱۵ ماهشه موقع پوشک عوض کردن خیلی اذیت میکنه مخصوصا وقتی دفع داره و میخام بشورمش پماد تتراسایکیلین میزنم به پاش بعد گاز استریل روش میزارم پوشکش میبندم موقع تعویض پوشک روی گاز استریلش یکی دو قطره خون میبینم گاهی اوقات یعنی نباید تا الان خوب شده باشه 

دیگه نباید گاز بزاری اگه میتونی کلا تو روز باز بزارش زودتر خوب شه

خداوندا آرامشی عطا کن تا بپذیرم آنچه که نمیتوانم تغییر دهم...و شهامتی که تغییر دهم آنچه میتوانم ...ودانشی که تفاوت این دو را بدانم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واسه پسر من 10روز طول کشید تا حلقه ش بیوفته،بعد اون نه پسرم اذیت میشد وخون هم نمیومد،به نظرم بهتره ببریش پیش دکتر،باید بعد 3هفته خوب میشد

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
2731

راستی مادرشوهرم دود عنبرنسارا میداد به الت پسرم،میگن برا زخم و عفونت خیلی خوبه،یعنی کلا ضرری نداره،شمام انجام بده 

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی

دیگه گاز نزار....حلقه ای ختنه کردی؟حلقش نیوفتاده هنوز؟اگه سنتی بخیه هاش چطور؟

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!

دیگه سه هفته گذشته پماد و گاز اصلا نمیخواد پوشکشم‌اذیت میکنه چون هنوز نفهمیده اونجاش خوب شده پسر من بعد از یک ماه که از ختنش گذشته بود هنوز فکر میکرد درد داره اصلا نمیزاشت بشورمش موقع موشک کردن گریه میکرد عمش میگفت اوف شده درصورتی که کاملا خوب شده بود 

2738
اگه سنتی باشه که تا الان باید خوب می شد دکتر پسرم فقط وازلین کودکان داد پوشکشم می کردم هر روز تو ...

سنتی عمل شده امروز اومدم پوشکش عوض کنم دیدم دو تا قطره خون تو گاز استریله

چرا گاز ؟؟؟حموم می بری؟؟بخیه داشت؟؟

۱۰ روز پیش دکتر بردمش گفت دیگه پماد و گاز نزار منم فقط پوشکش میکردم بعد ۲ روز اومدم عوضش کنم دیدم سر الت چسبیده به پوشک جداش ک کردم کلی گریه کرد و تند تند شروع کرد به خون امدن سریع پوشکش کردم تا قطع شد بعد دیگه پماد زدم تا نچسبه به پوشک اما هنوز چند وقت یبار یک قطره خون تو گاز استریل میبینم

اگه سنتی باشه که تا الان باید خوب می شد دکتر پسرم فقط وازلین کودکان داد پوشکشم می کردم هر روز تو ...

وای پسرم اصلا نمیزاره بش دست بزنم میشینه تو تشت ها ولی اینکه بخام اونجاش بشورم نمیزاره

2706