2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نزده میترسم دیر بشه .منابع آزمون رو می خواستم 

چ رشته ای هستی من شرکت کردم آزمون پارسالو

ای فرزند آدم، من به هرچه بگویم《باش》میشود مرا درآنچه به تو فرمان داده ام فرمانبردار باش تا کاری کنم که به هر چی بگویی《باش》 بشود. حدیث قدسی

برای دروس عمومی :ادبیات:کتابای دوم و سوم دبیرستان و پیش دانشگاهی بخون واسه دین زندگی هم کتابای دبیرستان و کتاب اندیشه 1و2دانشگاه روبخون واسه اطلاعات عمومی کتاب قانون اساسی که حجمش کمه و تاریخ سوم دبیرستان رو بخون البته اطلاعات عمومی خیلی گسترده اس ولی با همین دوتا کتاب تاپنجاه درصد من جواب دادم واسه ریاضیم مال سوم دبیرستان رشته تجربی کامله و برای icdl کتابی که شنیدم خوبه کتاب سبزعلی گل هست ولی من نخوندمش

ای فرزند آدم، من به هرچه بگویم《باش》میشود مرا درآنچه به تو فرمان داده ام فرمانبردار باش تا کاری کنم که به هر چی بگویی《باش》 بشود. حدیث قدسی
2738
مرسی گلم خیلی خوبی

خواهش میکنم بله استخدام شدم