2726
عنوان

امدن جنین تو لگن

244 بازدید | 10 پست

سلام

من هفته ۳۰ بارداریم دیروز دکتر بهم گفت بچه اومده تولگن!

دیروز تاحالا خیلی نگران و ناراحتم

کسی مثل من بوده!

بااین وضع میتونم تا ۳۴یا۳۷ هفته نگهش دارم؟!!!

چراانقدر زوداومده تولگن اخه!!!

تیکر تولد پسرمههه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من

از ۲۸ هفته سرش کلا تو لگن بود من هم همش استرس که نکنه اتفاقی بیوفته. دکتر گفت یکم فعالیتتو کمتر کن. کلاس ورزش بارداریمو کنسل کرد. اما خواهر جان ۴۱ هفته تمام هم نیومد. تهش با امپول فشار هم نیومد بزور با سز اوردنش بیرون 😅

به یک نفر گفتند: چرا شما دیوانه‌ اید؟   گفت: ما دیوانه نیستیم فقط تعدادمون کمه ؛ اگر زیادتر بودیم ، آنوقت شماها دیوانه بودید ...
2728

واس من از هفته ۲۲ اذیت میکرد هرجا میرفتم واسه کنترل (بهدا شت یا مطب متخصص )بهم میگفت خانم بچت پایینه الان هفته ۳۱ هستم ..سونو هم چیزی نگفته که تو لگنه با چی ولی ضربه هاش همش رو واژنمه  متوجه شدم تغییر حالت داده از سفالیک به بریچ

واس من از هفته ۲۲ اذیت میکرد هرجا میرفتم واسه کنترل (بهدا شت یا مطب متخصص )بهم میگفت خانم بچت پایینه ...

من ۳روزپیش سونوبودم گفت جفت بالا!

اگه اومده بودتولگن میگفت خب ولی چیزی نگفت!

تیکر تولد پسرمههه
من از ۲۸ هفته سرش کلا تو لگن بود من هم همش استرس که نکنه اتفاقی بیوفته. دکتر گفت یکم فعالیتتو کمتر ...

دکترت نگفت دلیلش چیه که انقدر زود اومده تولگن؟؟

یعنی میشه منم تااین هفته برسونم!!!

تیکر تولد پسرمههه