2733
2734
عنوان

خانم ها اینارو دیدید؟

253 بازدید | 27 پست

دو تا تاپیک زدم کسی نگفت می خواد یا نه

لباس هام برای ی نی سایت ها ۲۵ درصد تخفیف داره

برید تو لینک زیر همه شون هستند خیلی خوشگلن قیمت هاشونم خوبه

https://winkapp.ir/w/listing/search/nedaiii

لطفا وسایل منو در وینک winkapp.ir/w/listing/search/nedaiii ببینید اگر خوشتون اومد ۲۵ درصد تخفیف بهتون میدم.

شرایط مالی جوری شده که من به شخصه جرات ندارم یه جوراب واسه خودم بگیرم که مبادا قصط هامون عقب بیفته

ان شاءالله فروش خوبی داشته باشین

میشه واسه نی نی دار شدن خواهرم صلوات بفرستین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شرایط مالی جوری شده که من به شخصه جرات ندارم یه جوراب واسه خودم بگیرم که مبادا قصط هامون عقب بیفته ...

آره درسته

منم اینارو خیلی قیمت پایین گذاشتم چون اکثرشون نو هستند

لطفا وسایل منو در وینک winkapp.ir/w/listing/search/nedaiii ببینید اگر خوشتون اومد ۲۵ درصد تخفیف بهتون میدم.
شرایط مالی جوری شده که من به شخصه جرات ندارم یه جوراب واسه خودم بگیرم که مبادا قصط هامون عقب بیفته ...

حرفتون رو قبول دارم. منم این مدت دستم به خرید نرفته. دیروزم که پست ندا جون رو دیدم فقط از سر کنجکاوی که گفته بود وینک رفتم ببینم چه خبره. اصلا قصد خرید نداشتم. اما جای جالبیه. حتما یه سر بزن. حتی اگه قصد خرید نداری

2738
آره درسته منم اینارو خیلی قیمت پایین گذاشتم چون اکثرشون نو هستند

من دیدمشون. قیمتا واقعا پایین بود. جنسها هم نو نو بنظر میان. بنظرم میشه توشون انتخاب کرد. یه سر بزنین ، ضر  نداره، حداقل این فروشگاه جدیده رو میبینید ؛)

ببخشید، صفحه ی من باز نمیشه. چجوری باید برم؟ کجاست؟ 

منم دیروز مشکل داشتم با باز کردن صفحه مامان گلی جان.

ندا جون گفتن یه اپلیکیشن هست به اسم وینک، اگه بری تو پلی استور گوشتون و اونجا اسمشو سرچ کنید (بنویسید وینک)، میتونید پیداش کنید و روی گوشیتون نصبش کنید.

اما خواهر من تو گوگل سرچ کرده بود وینک، و رفته بود تو سایت

2706