2726

سلام روزتون بخیر خانوما🌸

موهامو قبل عید دکلره کردم فقط شانس آوردم از ریشه نکردم وگرنه تا الان کچل بودم.چند وقته موهام شدیدا ریزش پیدا کردم دسته دسته موهام میاد تو دستم. البته موهام از ریشه نمیریزه دقیقا از جایی که دکلره کردم موهام قطع میشه. کافیه به موهام یه برس بزنم برس  پر مو میشه. ایا راه حلی دارین؟؟  به نظر خودم باید برم کوتاه کنم موهامو

وزن ۷۱کیلو. هدف اول( ۶۵)🔒 هدف دوم( ۶۰)🔒 هدف سوم (۵۵🔒)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

در این حد یعنی قطعا سوزونده موهاتو

در کل دکلره همینه.یعنی مو را کشتیم. الان اینطوری نریزه چندماه دیگه میریزه.یعنی میشکنه

خداحافظ نی نی سایت.حداقل دوماه برم از وقتم استفاده مفید بکنم
در این حد یعنی قطعا سوزونده موهاتو در کل دکلره همینه.یعنی مو را کشتیم. الان اینطوری نریزه چندماه دی ...

واقعا سوخته موهام؟؟؟ خیلی اشتباه کردم دیگه هیچ وقت حتی موهامو رنگ هم نمیکنم . کاش شوهرم بذاره برم موهامو حسابی کوتاه کنم 

دیگه تا عمر دارم دکلره نمیکنم موهای خیلی قشنگ و خوش حالتی داشتم.

منم عین توشدم موهای خوشکل وبلندمو که همه حسرتشو می‌کشیدن رو مجبورش م کوتاه کنم خودشم مدل پبر که همش رو بزنه بره

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
منم عین توشدم موهای خوشکل وبلندمو که همه حسرتشو می‌کشیدن رو مجبورش م کوتاه کنم خودشم مدل پبر که همش ...

ای جانم فدای سرت. جونت سلامت .موهات دوباره بلند میشه😍😍

ای جانم فدای سرت. جونت سلامت .موهات دوباره بلند میشه😍😍

آره دوسال یاسه سال بعد😖😖😖

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
واقعا سوخته موهام؟؟؟ خیلی اشتباه کردم دیگه هیچ وقت حتی موهامو رنگ هم نمیکنم . کاش شوهرم بذاره برم مو ...

اره سوخته.

در کل جنس مواد مخصوص رنگ کردن،چه دکلره چه رنگ معمولی و اکسیدان بسیار افتضاح شده.چون توی تحریم هستیم

خداحافظ نی نی سایت.حداقل دوماه برم از وقتم استفاده مفید بکنم
اره سوخته. در کل جنس مواد مخصوص رنگ کردن،چه دکلره چه رنگ معمولی و اکسیدان بسیار افتضاح شده.چون توی ...

چقدر پول دادم. حیف از پول حیف موهای قشنگم😢😢😢😢

سلام مهراوه خانم تو یکی از پستاتون دیدم گفته بودید سر پسرتون قدری کشیده هست خواستم ببینم الان بهتر ...

سلام عزیزم.شرمنده دیر جواب دادم. بله کاملا گرد شده. 5 یا 6 ماهه بود که خوب شد. اصلا نگران نباشین درست میشه