2737
2734
عنوان

خاطره من از بارداریم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 13487 بازدید | 140 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خیلی تلخ بود .....ادم این همه درد می کشه به امید بچه ....حتی تصورشم سخته .....خدا دامنت و سبز کنه ان شاالله ....یاد و خاطره زایمان اولم و برام زنده کردی .....درد درد ....مادرم که بنده خدا تنهایی پشت در اتاق گریه می کرد ......ناله هام اروم بود جیغ نمی زد مامانم که یه بار اومد ببینتم از دیدن حال و وضع بغض کرد و دیگه دلش نیومد ببینتم .....‌.توی این موقعیتا تنهایی خیلی بده .....حتی واسه کسی که پشت دره .....بی محبتی خانواده همسرم و این که مادرم پشت در تنها وایساده بود خیلی دلم و می شکنه .....دلم واسه مادرم می سوزه 

استارتر عزیزم خیلی ناراحت شدم واقعا سختی کشیدی، امیدوارم به زودی دامنت سبز شه

ولی گلم تو که همش درحال گریه زاری بودی، 16 سالگی ازدواج کردی و از فرداش هم دنبال دوا دکتر بودی 

خواهش میکنم به دل نگیری فقط نظرمو میگم ، زندگی که فقط شوهر و بچه نیست، واسه خودت هدف های دیگه تعریف کن، خودت رو رشد بده ، فعالیت اجتماعی داشته باش، از زندگی با همسرت لذت ببر، مطمین باش اگه فکرت راحت و رها باشه شانس بیشتری هم برای باردار شدن داری

راست میگی.منکه بعضی وقتا از بعضی حرفاشون بغضم میگیره بخاطر بیشعوری اونا چرا ما غصه بخوریم👊👊👊

بله پس چی منم همونو میگم

من عین خودشون رفتار میکنم حالا هرکی میخواد باشه اون اگ شعور داشت ک اون مدلی ک میدونه طرف ناراحت میشه حرف نمیزد

تیکر یک سالگی نفسم پسرمه😍
2738
منم زدم از اینا زود خوب میشه. اگه قرص سایتوتک مصرف کردی برا سقط ب خاطر اونه.البته اونم دو سه روزه خ ...

نه من قرص استفاده نکردم 

شما این جوری میشه جاش چقدر طول میکشه خوب بشه 

همین  مدلی میزنه برای شمام؟

خیلی تلخ بود .....ادم این همه درد می کشه به امید بچه ....حتی تصورشم سخته .....خدا دامنت و سبز کنه ان ...

خدا نگهش داره برات مادرتو...عزیزم مرسی از لطفت 

خیلییی سخت بود درکت میکنم تنهایی دردو بیشنر میکنه

استارتر عزیزم خیلی ناراحت شدم واقعا سختی کشیدی، امیدوارم به زودی دامنت سبز شه ولی گلم تو که همش درح ...

اره عزیزم دقیقا ی ماه قبل بارداریم ب این درک رسیده بودم ولی نشد...حق با شماست ولی من تواناییامو فراموش کردم تو غربت هیچکسو ندارم خودمو باختم زندگیم شده خواب و غذا و غصه و دوباره همین

2706