2726
عنوان

خاطره من از بارداریم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 13439 بازدید | 140 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیزم خاطره زایمانت دقیقا منو یاده خاطره بارداری و سقط خودم انداخت منم دقیقا همین شرایط شمارو داشتم با همین سختی بچه هامو سقط کردم یکماه قبل امیدوارم بزودی بارداری خوبی رو تجربه کنیم

زياده عزيزم الحمدلله ازاين بيمارستانا و كادر ها

خدا كنه .. من كه سقط داشتم .. رفتم بيمارستان گفتم دكترم قرص تجويز كرده .. قرص و اينجا مصرف كنم .. چون گفتن فشار ميفته و اينا ... اصن محل نزاشتن 😣

خدايا اين هديه قشنگت سالم بياد پيشم ... لطفاااا

😘

یادت میادیه روزبرات دوست دارم میخوندم باشوق رویت تاسحرچشم انتظارمیموندم امادیگه تموم شدعمرم به پات حروم شدازمن نصیحت بشنوای دل آروم بگیرتوسینه که زندگی همینه روزازنوروزی ازنوای دل خسته شدم ازبس که باغریبه هادیدمت درراه عشق وعاشقی چه بی وفادیدمت دلتنگیات برای من بودلطفت برای دیگرون رنج وغمت وتوسینه ی من خودت سرای دیگرون امادیگه تموم شدعمرم به پات حروم شدازمن نصیحت بشنوای دل آروم بگیرتوسینه ک زندگی همینه روزازنوروزی ازنوای دل❤

استارتر ي سوال ... اگه قلبش تشكيل نشده باشه ... اصن جنين نيست .. كه بخواد شكل بچه باشه فتال پل هست فقط بعدم جفتي وجود نداره ... نهايتا يه چيز ٣ سانتي هست ...

چه جوري تو ديديش؟ يا جفتت افتاده .. تا وقتي قلب تشكيل نشه جفتي وجود نداره 🤔

خدايا اين هديه قشنگت سالم بياد پيشم ... لطفاااا
من این درد و لرز و خونریزی رو تو خونه ام کشیدم...البته با مادرشوهر و خواهر شوهرم زندگیی میکنم... نذ ...

خیلییی بد بود خیلییی خدا برا هیچ کس نیاره بعدش باردار نشدی؟

2706