2726
عنوان

کمک افطار مهمون دارم

297 بازدید | 21 پست

شام زرشک پلو درست میکنم

افطاری به نظرتون چی درست کنم؟ آش یا سوپ یا حلیم ؟

دیگه چیزی نمونده 😊 من رویاهامو میسازم 👩‍⚖ همینطور که تا الان ساختم  .برای آرزوهاتون بجنگید تا فرصت هست

سوپ که هم سبکه..که بعدش جا داشته باشن واسه شام

دیگر از رفتن به دکتر زنان متنفرم اصلا خاطرات خوبی ندارم هر چه خاطره است یاس و ناامیدی است دست خودم نیست هر بار که با تست منفی روبرو میشوم تمام آرزوهایم یکباره خاموش میشود،تا به کی اینهمه صبر؟؟ خسته ام از نگاه های پرسش گر دیگران 😔خدا کاری بکن🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

گفتی حلیم هوس کردم😭😭😭

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃

سوپ ورمیشل درست کن با فرنی قالبی و نون پنیر سبزی و خرما و ... 

شام هم زرشک پلو با مرغ با سالاد فصل و ژله 

پدر مهربونم ۳۱ شهریور از دست دادم😔چقدر سخت و دلگیرم این روزا😭لعنت به باعث و بانیش
حلیم مگرحاضری بخری الان دیربرای درست کردنش چون گندم بایدخیس بخوره سوپ خوب شله هم خوب

میخواستم حاضری بگیرم

دیگه چیزی نمونده 😊 من رویاهامو میسازم 👩‍⚖ همینطور که تا الان ساختم  .برای آرزوهاتون بجنگید تا فرصت هست

سوپ جو درست کن هم اسونه هم خوشمزه میشه با زرشک پلو خیلی خوب میشه .

شربت یخ و اب یخ وسبزی خوردن و پنیر و سنگک و فطیر وخامه مربا کره عسلم بذا هر کی خواس بخوره 

واسه بودنه کسی تو زندگیم باج نمیدم؛هر کی دوسم داشته باشه همیشه هست...
2706