2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وقتتو وپولتو میریزی دور واقعا تعجب میکنم چه جور به این خرافات اعتقاددارید؟

این موجودانسانی چه شگفت انگیز مخلوقیست!گاهی درپستی چنان می شود که هیچ جانوری به کثیفی اونمی رسد.وگاه در عظمت چنان اوج میگیردکه درخیال نمی گنجد.
2738
اینه که یه ردی بدبختمکردهدختریمو گرفته الان خودشو گذاشته تو ناز و نمیاد جلو. از اول قصدمون ازدواج بو ...

😱وااای ولشکن باید قید اونو بزنی فک نکنم بیاد خواستگاریت..پسری ک قبل ازدواج با دختر رابطه داشته باشه تنها ۱۰درصد امکان داره ک بیاد بگیرتش

عجیب ترین چیزی که تو نی نی سایت دیدم:من حس شیشمی هستم بیاید تاپیکم هر سوالی دارید بپرسید😐

چجوری میتونی با همچین ادمی دوست باشی چرا شخصیت خودتو میاری پایین؟مگه تو چته آویزونشی اینقدر بابا خودت و کوچیک نکن آخ آخ اگه من جا تو بودم  والا این چیزایی ک ازش گفتی و خوندم دختریتم گرفتع باشه باهاش باز بهم بزن کات کن و تمومش کن باهاش ازدواح کنی بدبخت میشی الان اگه یکم غصه میخوری و فکر میکنی بعد ازدواج باهاش گمونم ارزو مرگ کنی نکن با خودت تمونش کن

دخترای قشنگم نیکا و نورای من دوستتون دارمممم