2726
عنوان

بدجایی گیر کردیم

247 بازدید | 34 پست

یه شراکت مضخرف کردیم با داییم یه خونه قدیمی خریدیم بعد دو سال ساختیمش قرار شد بعد ساخت بفروشیمش هر کی سهمشو برداره بره که اشتباهترین کار زندگیم بود این شراکت خیلی اذیتمون کرد تمام کارای ساخت خونه رو انداخت گردن شوهرم تموم شهرداری رفتناشو هر اداره ای که بگی شوهرم پیر شد تا اینجا رو ساخت بعد گفتن ما حال نداریم دنبال خونه بگردیم همین جا رو میشینیم دنبال این بود که سهمشو مفت از ما برداره چون سه طبقه بود تو یه طبقه مشترک بودیم بعد گفت طبقه سوم باید فروش بره از اونم به ما یه چیزی بدین اونقدر اذیتمون کرد که خدا میدونه بهمون گفتن کلاهبردارین سر ما رو میخواین کلاه بذارین شوهرمو از خونه بیرون کرد هر کاری دلش خواست کرد تا اینکه صبر ما سر اومد دیگه گفتیم همون کاری که از اول قرار بود بکنیم کل خونه رو میفروشیم سهممونو جدا میکنیم که دیدن به صصررشون تموم میشه حالا مامان منو انداختن جلو به التماس که دل ما رو دوباره به رحم بیارن موندم چی کار کنم

فاالله خیر حافظا" و هو الرحم الراحمین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شراکت بدترین کاره☹️

هیچی

کوتاه نیایید بگین از اول قرار بوده بفروشیم

سهمتونو اگه بخواد بخره خیلی ضرر میکنین؟

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
2728

کوتاه نیا بابا دایی های الان دایی زنشونن چه دایی گری دارن مث دایی کلاش منه دیگ

آموخته‌ام که وقتی ناامید می‌شوم خداوند با تمام عظمتش ناراحت می‌شود و عاشقانه انتظار می‌کشد که به رحمتش امیدوار شوم.  

شراکت و معامله با فامیل از نظر من اشتباه

کلل شراکت اشتباه

ولی حالا که شده

همون کاری که از اول باید میکردین و بکنین که توش حرفی نمونه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

مامانم میگه اگه اینجا رو بفروشین این زنش ایرادیه خونه ها رو ایراد میگیره بی خونه میشه ال میشه بل میشه شوهر منم میگه من این خونه رو ساختم حالا دو دسته تقدیم آقا کنم خودم برم در به در خیابونا و بنگاهها بشم مگه اون خونش از ما رنگینتره اونم بره بگرده یه جا رو پیدا کنه

فاالله خیر حافظا" و هو الرحم الراحمین

یا بخرین یا بفروشین....بعد از اینم تو زندگیتون شراکت نداشته باشین اصلااااااا

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!
2706