2410
2716

بچه ها کی از تب سنج استفاده کرده واسه نوزادش دخترم وارد ۴ ماه شده نمی ذاره تب سنج رو زیر زبانش بذارم زیر بغل میشه گذاشت درست نشون میده؟؟؟دست که میزنم به پیشانی اش حالم نمیشه تب داره یا نه؟؟؟چیکار کنم نگرانم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بزار زیر بغلش 😐😐هر چی بود نیم درجه بیشتر حسابش کن

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
2714

منم زیر بغل میزارن زیر زبون خطرناکه .تب سنج دیجیتالی یا از این شیشه ای قدیمیا

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا

زیر بغلش بذا عدد رو به علاوه نیم درجه کن مثلا اگه 37 نشون میده در واقع 37/نیم هست، اگه شیر خودتو بهش میدی از حرارت نوک سینه هم میشه فهمید دهن بچه داغتر از حد معموله، اگه مثل قبله تب نداره