2737
2734
عنوان

شوهرم بهم گفت

| مشاهده متن کامل بحث + 1878 بازدید | 144 پست

استاتر به نظرم شما زیاد یبا شوهرت رو دربایسی داری و همسرت و بالاتر از خانوادت میدونی 

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 
عزیزم از پولی که همسرت برای خرج خودت میده تا داشته باشی  این پول خیلی هم طیب و طاهره چون داده ...

کاملا درسته من یکی از دوستام همینکارو میکنه 

مثلا ملزومات ضروری خونه رو میخره به اونا کمک میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه قرمه سبزی 100؟ به خدا سخت میگیرید مرغ بریون که لازم نیس بزارید جلوش 

درسته 100رو زیاد گفتم ولی خب گوشت کیلو چنده؟؟ تازه مامانم اینا هستن داداشم ابنا هم باهاشون زندگی میکنن حتما اونا هم هستن برنجم که حداقل کیلو10 مامانم اینا همینم براش سخته ولی اگر هم سخت نباشه من که روم نمیشه به مامانم بگم خودش باید بگه... 

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
یعنی سالی یه بار میرین خونه هم دیگه😨

نه زیاد میرم سالی یه بارم شام نمیدیم بهم🙈

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
2731
یه قرمه سبزی 100؟ به خدا سخت میگیرید مرغ بریون که لازم نیس بزارید جلوش 

فقط گوشتش میشه ۱۰۰ تومن😐

به بعضیام باید گفت : خودمون عَن‌یم 💩، واسه کیا اینا چُس میکنن خودشونو؟!😏🤔😄      
خب به مادرتون کمک کنید تا غذا بپزه و بیاره منزلتون...اینطوری بقیه دامادها متوجه نمیشن، شوهرتون احتما ...

اینکه خودش شام بپزه ودعوت کنه فرق میکنه یع جوریه که بخواد شام درست کنه و10نفرادم بیان برا دونفر شام بیارن ا

درسته 100رو زیاد گفتم ولی خب گوشت کیلو چنده؟؟ تازه مامانم اینا هستن داداشم ابنا هم باهاشون زندگی میک ...

عزیزم تو قرمه سبزی گوشت مرغم میریزن . مادرت میخواست دعوتت کنه کوکو سبزی یا کتکلت بدون گوشت هم میشد حتی فلافل .. معلومه مشکل چیز دیگس

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:
2738
فقط گوشتش میشه ۱۰۰ تومن😐

گوشت بوقلمون.. مرغ خیلیا میریزن همونطور که فسنجون رو هم با مرغ دست میکنن هم با گوشت چرخ کرده

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:
خودت پول داری بده مامانت بگو همه رو دعوت کنن سالی یک بار که چیزی نمیشه کمکش کن برا خودت آبرو بخر

من اگر به مامانم پول بدم هی میگه وااای خدا مرگم بده بهت بدهکارم وحالا یارانمو که گرفتم میدمت وهمش حرص میخوره تا بهم برگردونه

😐دعوت میخواد مگه هفته ای ی بار برید هرچی شام داشت دور هم بخورید یا شام خودتون و ببرید  دوره ...

چرا یه موش بغل همه ی پستاته؟

﷽💙                                                                        بقول یکی از دوستان کم گوی و گزیده گوی💚                          
2706