2726

خانواده شوهرم هرچند وقت یک بار میرن فال قهوه میگیرین هرچی بهشون بگن زنه فالگیر میان پیشه دعانویس براشون دعا بنویسه مثلا اون دفعه گفته بود پدرشوهرم مریض میشه رفتن براش دعانوشتن هرروز هم براسلامتیش افطاری میدن 

سنجاق کن دوست دارم های مرا سمت غرب سینه ات تا دلت بشنود.. بلرزد.. بتپد ..تنها برای من

عزیزم هرکسی توانایی اینکارو نداره بعضی ها در حد بازین اما در کل اصلا خوب نیس سعی کنید سمتش نرید😘

هر لحظه ای که به چیزی که مردم فکر می کنن اهمیت بدی، همون قدر از خودت دور میشی…

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اینا الان چن ساله زندگیشونو براساس فال دعا پیش میبرن هرکاری میخوان بکنن اول فال میگیرن دختر شوهربدن پسرزن بگیرن کارجدید شروع کنن خیلی رو اعصابم هستن

سنجاق کن دوست دارم های مرا سمت غرب سینه ات تا دلت بشنود.. بلرزد.. بتپد ..تنها برای من

من اصلا به این چیزا اعتقاد ندارم . جالبه اینا جوری رفتار میکنن ک من نفهمم اینا اهلش هستن ولی خیلی تابلو رفتار میکنن . 

من اصلا به این چیزا اعتقاد ندارم . جالبه اینا جوری رفتار میکنن ک من نفهمم اینا اهلش هستن ولی خیلی تا ...

من اعتقاددارم ب دعاچون مشکلموحل کرده ولی ن جوری ک کل زندگیموبهش گره بزنم فالگیراهم اگه توجه کنی ب90درصدادما یه چیزمیگن