2737
2734

من دخترم تازه ازدواج کرده همش از شوهرش راضی هست وکلی هم تعریفش را می کنه شوهرش بچه مودب ومثبتی هست وزبانزد خاص وعام است ولی دیروز من گوشی دخترم را چک کردم تو پیامکهاش دیدم خیلی دخترم را عذاب می ده ورنج می ده بد اخلاقی می کنه از پیامکهایش فهمیدم چی بگم دخترم هم به ما چیزی نمی گه همش میگه خوبه ولی خودم از دیروز ناراحتم بگید چکار کنم

هیچکار،،،بذارین زندگیشون رو بکنن،،،اگه دخترتون صلاح دونست شمارو درجریان قرار میده

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

عزیزم نگرانی شما به عنوان مادر قابل درکه ولی تا وقتی دخترتون شرایطشو برای شما  توضیح نداده و ازتون کمک نخواسته شما هیچ اقدامی نکنید و هیچ صحبتی هم نکنید. دخترتون خودش از پس زندگيش برمیاد نگران نباشید

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩

عذاب هاش در جه حد هست؟

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏

دخترتون چندسالشه چندوقته ازدواج کرده؟گوشی چک میکنید کار خوبی نیست!

از هرچیزی که خوشم نیاد و مطابق سلیقه و افکارم نباشه گزارش میزنم!حتی امضات،اسم کاربریت،اعتقاداتت،و اینکه حلیم رو نمک بخوری!                                        بله من یه نی نی سایتی اصیلم که دنیا باید بر وفق نظریات گرانبهام باشه😕                                

دخالتی نکنین و به روش نیارین که فهمیدین!فقط مدام بهش بگین هر لحظه که فکر کردی اشتباه کردی و از زندگیت راضی نیستی در خونه ما همیشه به روت بازه!همین که بدونه پشتیبان داره کافیه خودش از پس بقیش برمیاد

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
2706