2737
2734

سلام خانوما شوهر من اسرار داره با دوست دوران دبیرستانم آشتی کنم  این دوست منم خیلی وضع درست درمونی نداره قبلا که با شوهرم دوست بودم چندباری با خودم برده بودمش بیرون که با دوست شوهرم آشنا بشه ولی از همون موقع ها لباسای ناجور میپوشید مثلا مانتو جلو باز با نیم تنه ،  قبل شوهرمم با یکی دیگه بردمش بیرون تو همون دوران دبیرستان که مخ دوست پسرمو زد و پسره یهو از این رو به اون رو شد من بعد اینکه ازدواج کردم با این دوستم قطع رابطه کردم حالا چندباری شوهرم میگه چرا با فلانی آشتی نمیکنی دختر خوبیه میومد 4 تاییی میرفتیم بیرون خوش میگذروندیم و فلان 

خدایا به همه یه تن سالم و یه قلب و ذهن آروم ببخش.آمییییییییین

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من دوستمو پیچوندم با بهونه های الکی ولی موندم چه جواب دندون شکنی به شوهرم بدم که دیگه بهم نگه برو با دوستت اشتی کن

2728
2738
من دوستمو پیچوندم با بهونه های الکی ولی موندم چه جواب دندون شکنی به شوهرم بدم که دیگه بهم نگه برو با ...

یا اگه بازم اصرار کرد بگو این خانم وضعش خوب نیست، خوشم‌نمیاد باهاش رفت و آمد کنم

... و من به تو ایمان دارم...

بهش گفتم من دوست دارم با خانواده ها بیشتر بریم بیرون بعدشم دوستت بره واسه خودش دوست دختر پیدا کنه مگه من آدم اونم و از این حرفا 

بگو ازدواج کرده دیگه شوهرش دوست نداره با دوستاش بگرده

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2706