2726
عنوان

بوی خیانت از مرد لجن زندگی من

| مشاهده متن کامل بحث + 1433 بازدید | 56 پست
هیچ وقت این حرف را نزن پس بزار برات تعریف کنم موقعی که جوانتر بودم هیچ کس را لایق خودم نمی دونستم ...

خب عزیزمن وقتی پول داری برای چی یه ادم اشغال تو زندگیت نگهداشتی تو لیاقتت خیلی بالاتر از این حرفاست.میدونی همین الانش با ۳تا بچه چندتا مرد دنبال همچین زن زرنگی هستن؟عمرتو داری تباه میکنی گلم من فقط دلم میسوزه چون مادربزرگ خودمو میبینم که از جوونیش انقد خیانتهای بابابزرگمو تحمل کرد که الانم پدربزرگم با ۶۰ سال سن و ۳تا نوه ویه نتیجه هنوزم داره خیانت میکنه اونوقت اگه مادربزرگ منو ببینی چقد زیباست

عشقم همه کسم دخترم😍😍
این چه طرز دلداری دادنه عزیزم. خودش کلی بدبختی داره یکم لطیف تر باش

به خدا قسم دلم برای جوونیش و زیباییش و زرنگیش میسوزه که پای همچین اشغالی گذاشته لیاقتش خیلی بیشتر از همچین ادم نخاله ای هستش

عشقم همه کسم دخترم😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر من ی ادم زشت و بد هیکل است

همه گول پولداریشو می خورن

اما نمی دونن همه اون پول ها مال منه

ی چیز جالب تازه این شوهر احمق من از زن ها پولم میگیره یعنی براش خرجم میکنن تا این حد زن احمق زیادع

خدایا عظمتت را شکر
2728

استارترجان با این شرایط ک میگی سه تا بچه داری واینا..

یا باید بزاری بری یا باید کلاااا بیخیالش شی انگار بودونبودش برات هیچ فرقی نمیکنه بخوای همش بهش فک کنی نابود میشی

گور باباش واقعااا ارزش ندارن و آدم بخواد خودشو پیر کنه عزیزم

کسی نمی دونه من ی شماره موبایل همراه لول دارم که خاموشه کسی می دونه چججوری مشخصات مالک را پیدا کنم

عزیزم یه برنامه هست به اسم showcaller

نصبش کن

اگر کسی این برنامه یا مشابهشو داشته باشه و این شماره ای که شما  میگی رو سیو کرده باشه به هر اسمی که سیو کرده باشه اون اسم برات میاد

یه نفر مزاحمم شده بود تو این برنامه زدم به اسم و فامیل اومد

دادم بابام بهش زنگ زد گفت آقای فلانی ؟ گفت بله گفت گوه میخوری مزاحم بشی و .... یارو کرک و پرش ریخت

مطربا بهر خد ، تو غیر شمس الدین مگو