2726
عنوان

بچه ها حس بدی دارم

201 بازدید | 11 پست

لطفا کامل بخونید دوست ندارم کامنتاتون با توپ پر باشه در صورتی که جواب سوالتون تو ادامه تاپیک اول باشه  

چند وقت پیش تاپیک زدم که یکی از دوستام با هم قبلنا حرف میزدیم بحث عمل بینی می شد می گفتم خیلی دوست دارم عمل کنم ولی مامانم عمل نمی کنه و ... اونم خیلی همینطوری رو هوا می گفت منم خیلی دوست دارم با اینکه دماغم خوبه ولی پولشو ندارم. تا اینکه مامان من راضی شد و بینیمو عمل کرد همش می گفت وای خوش بحالت تا اینجا اکی اصلا چیزی نیست.....ولی بعد عملم مدام بهم می گفت که منم همش به شوهرم میگم عمل کنه واسم. یعنی پیگیری خاص. در صورتی که قبلا اینطور نبود.

حالا اومده بودم سایت تاپیک زدم دوستان گفتند که حالا عمل بینی چی هست همه دارن عمل می کنن...بسیار خب یکی به لباس تو حسودی می کنه یا مدل مو نمیتونی بگی خب چیه لباسه دیگه. حسودی حسودی یا بعضیا بهم گفتن خیلی حساسی یا اصلا تو داری حسودی می کنی که اونم مثل تو می خواد عمل کنه

اما بعد اون تاپیک حتی مستقیما همش میگه از وقتی تو عمل کردی منم خیلی اصرار دارم عمل کنم یا رفت هاشور ابرو کرد که واقعا حالا بهش میومد و خوشگل بود و خوشگلترم شد.بعد هاشور گفت دارم سعی می کنم بهت برسم یا انقدر تند نرو واسا من بهت برسم........من همش با این حرفا حس بدی بهم دست میده. چون دوست خیلی خوبی هم هست واقعااااا اصلا دوست ندارم اینطوری فکر کنم. وقتی هم فهمید لیزر مو میرم فک کنم تو نخ اونم داره میره که اصلا بهتر بره خودم قبل اینکه برم بهش گفتم خیلی خوبه اونم بره. مهم اون احساسیه که بهم میرسونه. و جملاتیه که میگه بزار بهت برسم. مگه مسابقه هست....خلاصه لیزرم میرفتم یهویی خیلی اتفاقی  جوری شد که نتونم پولشو بدم و اگه بدم از این به بعد به زر و زور

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب دوستته ثلا میگه باهم تغییر را احساس کنیم من حس بدی نگرفتم مگر اینکه تو حس دوستیتون شک داشته باشی

بله حق با شماست ولی چون نمیشه لحن رو اینجا نشون داد نمیتونم دقیق بگم چطور میگه....حتی میگه به خواهرمم گفتم خواهرم گفته از سر حسودیه ولی من حسودی نمی کنم. یا مثلا میگه بسه اینقد جذاب نشو بزار به هم برسیم. نمیدونم واقعا. یعنی دارم اشتباه می کنم؟

خب دوست داره و تو رو جلوتر می بینه حسود نیست دوست داره مثل تو خوشکل بشه  تو حسودی ک نمیخوایی ب ...

باز از این حرفا!!

بابا من هزار نفر شاید تقریبا همه دارن میرن عمل بینی می کنن یا لیزر یا خیلی کارای دیگه که من اصلا به ذهنمم نمیرسه. ولی اینکه یکی مستقیم بهت بگه چون تو اینکارو کردی منم می خوام انجام بدم یه کم یه جوری میشم

بله حق با شماست ولی چون نمیشه لحن رو اینجا نشون داد نمیتونم دقیق بگم چطور میگه....حتی میگه به خواهرم ...

اگه حتی بهت حسودی میکنه شما بخند وبگو میتونم منتظر بمونم خودتو بهم برسون😁

شایدم ماهاخیلی از کلمات منفی استفاده میکنیم و نیمه خالی رو همیشه پر رنگ تر میکنیم

به این فکر کن که تو حرفاش ازت تعریفم میکنه واین یعنی دوستی

خب دوست داره و تو رو جلوتر می بینه حسود نیست دوست داره مثل تو خوشکل بشه  تو حسودی ک نمیخوایی ب ...

ینی ممکنه این حرفا مثلا دوستانه باشه؟ چون واقعا دو سه تا آدم حسود طرافم زیاد بودن واقعا خیلی حساس شدم

البته تو کتاب نیمه تاریک درون نوشته که اگه اطرافت خیلی آدم حسوده و تو خیلی به اینا دقیق میشی یعنی تو هم این ویژگی رو داری ولی سرکوبش کردی. باید بزاری آزاد بشه و به عنوان یه ویژگی قبولش کنی

باز از این حرفا!! بابا من هزار نفر شاید تقریبا همه دارن میرن عمل بینی می کنن یا لیزر یا خیلی کارای ...

زیادی صمیمیت داره باهات 

شایدم حس تو درست باشه ولی چیزی ک من از نوشته ت برداشتم اینه 

اگه حتی بهت حسودی میکنه شما بخند وبگو میتونم منتظر بمونم خودتو بهم برسون😁 شایدم ماهاخیلی از کلمات ...

شاید چون همش میگه وای بعد عمل خیلی تغییر کردی خیلی خوشگل شدی و خیلی حرفای دیگه.... چون خیلی دختر خوبی هم هست خودم حس بدی دارم واسه این احساس و حتی مطمئن نیستم که حسودیه شاید از صمیمیت باشه که مثلا دوتا دوست با هم میرن یه کارو می کنن 

ولی اگه حسودی باشه و انرژی منفیش سمت من بیاد...