2733
2734

توت فرنگی 

گوجه سبز یا همون الوچه 

سیب خیار 

کاهو 

چطوری بزارم یخچال خراب نشن با همون پلاستیکشون ؟؟؟

زن ها از عادی شدن، تکراری شدن، از مثل روز اول نبودن می ترسند! زن ها را مثل روز اول دوست بدارید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من چون بچه کوچیک دارم‌ همیشه میشورم ‌ خراب هم نمیشه

چرا من میشورم خراب میشن یا پلاسیده ؟؟؟

زن ها از عادی شدن، تکراری شدن، از مثل روز اول نبودن می ترسند! زن ها را مثل روز اول دوست بدارید.
چرا من میشورم خراب میشن یا پلاسیده ؟؟؟

به یخچال هم بستگی داره ها ‌ مال ما خوب میمونه‌ حتی تا دو ماه هم بیشتر بعضی میوه ها تازه هستن‌ امتحان کردم‌ ولی مال خواهرم چند روزه خراب میشن

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)
نه عزیزدلم بزار داخل سبد لای روزنامه ک هم رطوبت رو میگیره هم تازه تر میمونه

همه میوه ها لا روزنامه ؟

2738

توت فرنگی رو نشور جدا کن اگه له یا خراب داره جدا کن سالم هارو یه دونه یه دونه بچین تو ظرف یا شیشه یا پلاستیک .من سبزی و خیار رو میشورم میزارن خشک بشه میزارن تو قابلمه روحی .کاهو زود زرد میشه .سیب هم میشورم خشک میکنم تو کیسه فریزر میزارم تو یخچال

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
به یخچال هم بستگی داره ها ‌ مال ما خوب میمونه‌ حتی تا دو ماه هم بیشتر بعضی میوه ها تازه هستن‌ امتحان ...

یخچالم ساید سامسونگه 

نشور از پلاستیک هم دربیار تو سبد بزار تو جا میوه ای یه تیکه دستمال کاغذی بزار کاهو رو هم لای دستمال بپیج

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

برامن گوجه و خیار تو جامیوه ای خراب میشد الان میذارم تو سبد میزارم بیرو جامیوه ای عمرش بیشتر شده

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
یخچالم ساید سامسونگه 

نمیدونم والا مال من ساید الجی‌ 

من راضی ام خیار رو نشور ولی بقیه‌ فکر نکنم مشکلی پیدا شه

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)

بچه ها روزنامه سرب داره یا از پارچه استفاده کنید یا کاغذ الگو مخصوصا از این کاغذ الگو سفیدا .من پارچه خریدم متری پونزده تومن کلی دستمال ازش دوختم هم جنسش تهیه هم ابو خوب میگیره

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
2706