2726
عنوان

خواهر شوهر داره شوهر می کنه؛ چه شوهری!

| مشاهده متن کامل بحث + 192150 بازدید | 1085 پست
استارتر جان ،تاپیک منم بخون در مورد تجربیاتم هستش .چند کامنت اول در مورد روزهای مزخرفمه و بعدش فهمید ...

من تجربیاتت رو خوندم عزیزم

خیلی به من کمک کردی 

سلام به مادرم ... اولین وطن ... آخرین تبعیدگاه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانمی 

فقط واسه اینکه تازه عضو شدید میگم قصدم فضولی نیست 

وقتی تاپیک میزنید طوری مسایل رو توضیح بدید که آگه خدانکرده همسر و یا یکی از خانواده ایشون تاپیک اتون رو دیدن واسه شما بد نشه 

تو نی نی سایت از این موارد زیاد هست .

خواستم دوستانه  بهتون بگم 

توی همه خانواده ها از این بحثا هست ولی هر کی ی جوریه تو خانواده شوهر من دانشگاه واسه من عیب بود تل.گرام عیبه برا عروسا ازادی عیبه حجاب باید سفت و سخت باشه اما به دخترشون که میرسه برا اونا مشکلی نیس ازادن من که این رفتارارو میبینم میخوام بترکم از حرص من اگه تنها برم تو خیابون مادرشوهرم میگه از شوهرت اجازه گرفتی رفتی خبر داره که میری فلان جا اما دختز خودش تو ی شهر دیگه دانشگاه میره و همه ی کافی شاپا و جاهای تفریحیشو از بره همیشه بیرون مانتویی هم میگرده ارایش هم میکنه شوهرم اگه بهش گیر بده چرا اینجوری هستی چنان جوابشو میده که لال میشه من فقط باید نگا کنمو حرص بخورم من کاری به گشت و گذارش و پوشش ندارم جوونه دوست داره تفریح کنه اما وقتی رفتارای خونوادشو میبینم ناخوداگاه حساس میشم 

2728
چه ربطی داره اخه

راست میگه ربط داره. برا منم پاگشا نگرفتن. حداقل نکردن یه وعده فقط من و پسر خودشونو دعوت کنن. دونفر ادم نه اونقدرا هزینش زیاد میشه نه اونقدرا قرار بود پررو بشیم. حالام فامیلای خودشون خیلی اذیتم میکنن. انگار به زور باید برم خونشون. مادر شوهر میگفت رسم جدید در نیار. فامیلاش میگن رسم و رسوماته. 

😒

وااای ینی نود درصد کامنتا در مورد تخته 😂😂😂

منم یه ماه قبل عقد تخت دونفره خریدم خیلی ام عااالی کسی ام حرفی نزد 😂😂

البته یه بار دادشم گف هنو نیومده تختش اومده 😂😂

ولی جدی سوال پیش اومد برام وقتی میاد میخابن دیگ روو تخت باشه با زمین فرق داره ؟؟؟؟؟

😂😂😂 روز اولی خوب اومدی غیبت کنی ها. همه روزه ها رو هم باطل کنی 😃

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
نه عزیزم دیروز بود و تاپیک تعطیل شد....و شما هم بودید حالا نمی دونم چه اصراری دارید بگید نبودید آیا ...

Dur  berizin  in  tasso bate  bijaro...........halale khoda ro Harum  nakonid

مهربونا دعاکنین قبل از عید1400 ماشین مورد علاقمو بخرم دعای شماها اثر داره...   میشه واسه حاجت روایی م صلوات بفرستین...... دعاتون میکنم                                                             
اون موقع رفتارها به نظزم عادی بود. کلا شام و ناهار مفصل خاصی در کار نبود. البته بد هم نبود. مادر شوه ...

خانمی بزار به پای اینکه با عروسش راحت بوده و پیش دامادش معذب هستش به هرحال میخاد دخترش جلو دامادش سرش بالا باشه حالا چون با شما راحت بوده و عروسش بودید نباید شما به دل بگیرید خانمی 

بعضیا عروس رو مثل دختر خودشان میدونن و باهاش راحت ترن.

چخبرتونه نه چخبرتونه😂 دو بدو دارین دعوامیکنین بابا یکی دیگه شوهرکرده عشوه میادشماهادعواشومیکنینی

اگه کسی رو تکی پیدانمیکنی واسه دعوا بیا پیش من.فقط فحش بلد نیستم باید یادم بدی

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
به خدا اولش عادی بود. یک کم قلقلک بود خب که به نظرم طبیعیه. به هدا می تونم قبول کنم که هودش ذوق داره ...

ببین عزیزم خواهرش 30 سالشه ها 

یکی اومده با شرایط خوب اینو گرفتع باید پشت سرش نمازم بخونن توقع نداری که ی کاری کنن که مرغ از قفس بپره 

الان واسه 20 ساله هاش شوهر نیس واسه خواهرشوهر 30 ساله تون خواستگار بهتراز خودشون گیرشون اومده دیگه ی بنده چ خواسته ای میتونه از خدا داشته باشه 

2706