2733
2734
عنوان

خواهر شوهر داره شوهر می کنه؛ چه شوهری!

| مشاهده متن کامل بحث + 192157 بازدید | 1085 پست
چقدر نظرات عجیبه  به یه تخت گیر دادین!!!! یعنی شما ها هیچ کدوم تو عقد شوهرتان پیستون شب نمی م ...

الان یعنی من بی حیا بودم؟ خواهر شوهرم که میگه به مامانش شربت بیار بعد ... با حیا تره؟

یاد،دخترعمم افتادم. بیچاره دل درد،داشت و لک بینی شد،داشت پریود میشد، عمه ام فک کرد ی کاری کردن، بیچ ...

وااااااا😦😦😦😦مگه اولین بارش بود قبل پری دل درد میشد

میشه برای شادی روح پسرم و پدرم یه صلواتمهمونم کنید...خدا خیرتون بده

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من مادرم تا قبل عقد حتی نمیذاشت اسم همسرمو بگم و انگشتر نامزدیمم نمیذاشت دستم کنم. بعد عقد هم اصلا ...

آخی چه سخت بوده برات عزیزم

خب این اصلا خوب نیست 

البته ماهم نمیپسندم داماد همش خونه عروس باشه ولی دوسه شب در هفته دیگه طبیعیه و حق مسلمشون

2728

چخبرتونه نه چخبرتونه😂

دو بدو دارین دعوامیکنین

بابا یکی دیگه شوهرکرده عشوه میادشماهادعواشومیکنینی

بعضیام هستن انقد تو زندگیتون دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم!!
چرا؟؟؟؟چه دلیلی داشت واسه اینکارش؟؟؟

حساسیتای الکی.کلا به نظرش باید دختر محدود باشه وگرنه مردم حرف درمیارن. بیشتر از 2،3 ساعتم حق بیرون رفتن نداشتیم اونم تا قبل تاریک شدن هوا باید برمیگشتیم

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو... 
بی ادبی به لفظ نیست همیشه گاهی لحن جمله این رو میرسونه بله من آلمان هستم و هنوزهم میگم احتمالا اشتب ...

نه عزیزم دیروز بود و تاپیک تعطیل شد....و شما هم بودید حالا نمی دونم چه اصراری دارید بگید نبودید آیا نظرتون برگشته؟! در ضمن دوستم خونه پدر حریم خصوصی زن و شوهر نیست...کلی آدم دیگه دختر پسر مجرد هم توش زندگی میکنن...شما که می گفتید با تیپ خانومهای امروزی پسرهای مجرد به گناه میفتن آیا با تبدیل شدن تخت یه نفره به دونفره تو خونه پدری پسر مجرد فک می کنه اونجا نماز می خونن و مومن تر میشه....همه بفهمن زن و شوهر کی باهمن خیلی خوبه و حلال خدا هست؟این بیشتر گناه هست تا موردی که شما میگید....شترسواری دولا دولا نمیشه

2738
اون موقع رفتارها به نظزم عادی بود. کلا شام و ناهار مفصل خاصی در کار نبود. البته بد هم نبود. مادر شوه ...

عزیزم خیلی خانواده زن شدییید از داماد حساب میبرن و همه چی براش فراهم میکنن

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود

منم تو عقد با شوهرم ،خونه مادرشوهر واقعن مراعات میکردیم.خصوصن همسرم بخاطر خاهرش...بعد اون بعد چن ماه ازدواج کرد...کلن که با من مث کارد و پنیر بود طفلی...یه بار رفتیم خونه مادرشوهرم اونام بودن با شوهرش،مادرشوهرم اینا نبودن ولی.بعد نهارو خوردیمو شوهرم رفت جایی کار داشت.اینام کلن یه اتاق داشتن،خاهرشوهره رفت با شوهرش تو اتاق،در رو هم بست بدون توجهی به من یا اینکه چیزی لازم داری؟ متکایی پتویی؟ منم نشتم به تی وی دیدن اینم صدای هر و کرش از اتاق میومد...خیلی بهم بر خورد...از این رفتارا زیاد داشت.من که فراموش کردم اما بعدها تاوانشو خوب پس داد

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
الان یعنی من بی حیا بودم؟ خواهر شوهرم که میگه به مامانش شربت بیار بعد ... با حیا تره؟

من شما رو مقایسه نکردم 

اول جمله هم گفتم اصلا با روابط آشنایی مخالف نیستم همون جور که با تخت دونفره مخالف نیستم 

ولی بین این دوتا تخت دونفره طبیعی تره

همه به خاطر تخت دونفره به یه عروس و داماد میگن بی حیا در صورتیکه هرنوع دوستی با هر سطح آزادی در روابط رو بی حیایی نمی دانند

به بقیه کارای خواهر شوهرت مثل آبمیوه و غیره کاری ندارم 

به نظرم درست نیست

ذوق داره و فکر میکنه محور همه دنیا خودش و همسرش هستند این روزها باهاشون کنار بیا عزیزم این دوره می ...

به خدا اولش عادی بود. یک کم قلقلک بود خب که به نظرم طبیعیه. به هدا می تونم قبول کنم که هودش ذوق داره و اولشه و اینا ولی خانواده رو چه کنم؟ مادر شوهر، عمهها، خاله ها حتی. البته بیشتر از همه مادر شوهر و پدر شوهر. به خدا یه کاری کردم شوهرم هم تا حدی جوگیر اینا شده!

اون روزی میگه کولر ماشین خوب کار نمی کنه، فلانی گرمش نشه! ای خدا چرا آیکون خنده ندارم؟؟؟؟

2706