2733
2734
عنوان

خواهر شوهر داره شوهر می کنه؛ چه شوهری!

| مشاهده متن کامل بحث + 192157 بازدید | 1085 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
معذرت میخوام اصلا قصدم ناراحت کردن شما نبود با شخص شما هم نبودم کلا گفتم که چه خوب میشه با دید مه ...

خاهش میکنم🤗 اختیار دارید

خدایی الان اگه ادامه صحبتای استارترو بخونین متوجه میشین خب، خدایی من یکی که اونجوری نبودم 😁ینی منم تغییر رفتار دادم نه اون همه ولی😀

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد

عزیزم خب ذوق داره و داره نشون میده حالا من خجالتی بودم حتی اسم شوهرمو جلو خانواده ام صدا نمیکردم با اینکه رختخواب دو نفره گذاشتن به همسرم گفتم بره تو هال بخوابه روم نمیشد جلوی بابام با همسرم برم تو اتاق بخوابم... هنوز بعد ۶ سال ازدواج هر وقت میام خونه بابام جدا میخوابم هیچ روم نمیشه جلو فامیل دستشو بگیرم و بغلش کنم یا ببوسمش تو تولد و این جور مراسم ها به نظرم زشت میاد جلو بزرگترها ولی مشکل از مته که زیاد خجالتی هستم وگرنه زن و شوهرن چه ایرادی داره الانم اوایل نامزدیه هیجان دارن کم کم عادی میشن

تنها راااحش اینه که واقعنی بهش حسودیت نشه تا بتونی عادی باشی سعی کت سرت گرم زندگی خودت باشه کم برو ...

حسودیم نمیشه. یعنی یک کم میشه که به نظرم طبیعیه. رفتارهای خانواده غیر عادیه به خدا

خونه ما برعکس بود داداشم و زنش جدا میخوابیدن. من نامزد بودم شوهرم شب پیش داداشم میخوابید😂😂😂😂😂

بیچاره شوهرت چه حرصی میخورده

ببین تاپیکی چیزی در این مورد نزده😂😂😂😂

میشه برای شادی روح پسرم و پدرم یه صلواتمهمونم کنید...خدا خیرتون بده
2738
خونه خانواده عروس خیلی بده

بع نظرم اصلا بد نیست 

ما خانواده راحتی اصلا نیستیم خیلی چیزا رو رعایت میکنیم

اما خب شب کجا بخوابن؟؟؟

الان اکثر خانواده ها حتی تو همین نی نی سایت تو عقد داماد میاد پیش عروس چند شب درهفته شب رو میمونه

دیگه چه فرقی داره روی زمین یا روی تخت

خانم من که معذرت خواستم  باور کنید قصدم اصلا ازرده کردن شما نبود

🤗😍 آزرده نشدم عزیزم.شوخی میکنم با دوستم

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
خاهش میکنم🤗 اختیار دارید خدایی الان اگه ادامه صحبتای استارترو بخونین متوجه میشین خب، خدایی من یکی ...

همه مون کم یا زیاد هم عشوه داریم هم سوتی میدیم هم جنبه های جدید از خودمون رو کشف میکنیم

اون قسمت عادی  و طبیعی اش هست

ولی اینکه خانواده همسر ادم موقع ازدواج  دخترشون یهو رسوم تازه و جدید رو اجرا میکنن که سر عروسی پسرشون نداشتن خیلی حرص دربیاره قبول دارم

😁
دلم میخواد از خانم هایی که کامنت با مضامینی از قبیل جو گرفته و تو کف بوده میذارن بپرسم شما خودتون هی ...

اپرا جان به خدا غیر عادیه. یهووووو یه چیز دیگه شده. شدیدها. فکر می کنه همه شوهرش هستن و باید ناز کنه. حرف گنده می زنه، متلک می اندازه.

بیچاره شوهرت چه حرصی میخورده ببین تاپیکی چیزی در این مورد نزده😂😂😂😂

بخدا همیشه بمن میگفت مگه داداشت زن منه 

بعد داداشم بعد من عقد کرد با زنش میخوابید 

ما آنموقع عروسی کرده بودیم همیشه میگفت فقط واسه ما خار داشت🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭 

خدایا خودمو دستو میسپارم کمکم کن 
2706