2726
عنوان

به عنوان یک زن ایرانی ((حرف دلم که خیلی وقته میخوام بگم))

| مشاهده متن کامل بحث + 1444 بازدید | 139 پست
نه سوال من این نبود بحث زنان علیه زنان یه بحث جداست که خودم بارها تجربه کردم... سوال من این بود که ...

من تک بعدی نگاه نکردم
قطعا خانوما هم مقصرن
تاپیکمو بخون زدم حرف دل من
نوع نگاه جامعه از دید من
قطعا نگاه من با تو یکی نیست
طرز فکرمونم یکی نیست
ولی من مردارو نمیپرستم مث خیلیا بلکه اونارو مقصر توی خیلی چیزا میدونم
ب نسبت همجنسامم مقصر میدونم ک پشت من نیستن اما طرفدار اقایونن
و خب تربیت غلط رفتارای زشت خانومای بی ادب و سرکش و عشوه گر تحویل جامعه داده ک حتی دیدنشون ادمو ازار میده چ برسه ب همکلام شدن

انسان ها , شبیه هم عمر نمیکنند  یکی زندگی میکند یکی تحمل ....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بله کاملا درسته قربانی این تفکر هستند که چون تو پسری هر غلطی میخوای میتونی بکنی! چون تو پسری برات ...

افرین حرف منم اینه

چقدر خودتونو دست کم میگیرید واقعا اطرافیانتون اینطورین؟!  من تا قبل بارداریم و زایمانم  د ...

نوشتم ک حرف دلم عزیزم...
موفق باشین همیشه ایشالا

2728
همسر و خانواده همسر من خیلی مذهبی هستن  یک بار این جمله رو به همسرم گفتم  محکوم شدم به ک ...

اخ اخ این چقد درست بود
واقعا چرا نداریم؟

عزیزم ی چیزی رو نمیشه نادیده گرفت و اونم اینه که توی موقعیت برابر، ما خانما برای رسیدن و حفظ جایگاهم ...

الهی دورت بگردم|
خیلی سخته درست میگی
این تبعیضا زیادن

الهی دورت بگردم| خیلی سخته درست میگی این تبعیضا زیادن

قربونت عزیزم خدا نکنه. آره واقعا اذیت کننده است که اینهمه درس بخونی و زحمت بکشی بعد یک آقا رو به تو ترجیح بدن فقط به خاطر اینکه آقاست!

عشقم ديانا دختر نازم😍😍 كاربر قديمي شيرين_بانو٢٦ هستم
قربونت عزیزم خدا نکنه. آره واقعا اذیت کننده است که اینهمه درس بخونی و زحمت بکشی بعد یک آقا رو به تو ...

دیگه جامعه مردسالار ...

من تک بعدی نگاه نکردم قطعا خانوما هم مقصرن تاپیکمو بخون زدم حرف دل من نوع نگاه جامعه از دید من قطعا ...

کی مردارو میپرسته؟ 😂 به همون اندازه هستن آقایونی که هوای خانومارو دارن و هروقت لازم باشه برای دفاع از حقشون ازشون حمایت میکنن... من این مردارو میبینیم، خانومایی که تلاش میکنن و نجیب هستن و میبینیم، مردایی که از لحاظ اخلاقی و رفتای مشکل دارن و میبینم، همینطور خانومایی که از لحاظ اخلاقی و رفتاری مشکل دارن... زنان علیه زنان و میبینم... ظلمی که به دختر و پسرای این جامعه میشه رو میبینم... در مجموع میبینم که همه‌جور آدمی با اخلاق و رفتار متفاوت وجود داره... و اگر قانونمون مشکل داره و بهمون سخت میگیره، همون قانونیه که تموم مردم ایران‌و بدبخت کرد..پس نمیشه بیشتر از این ازش انتظار داشت... 

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
زن ها یه تختشون کمه برای همین نباید امور دستشون باشه این دیدگاه غالب مردای تو مجلس

نزدیک بود بهت حمله کنمااا😂😂

You show me i have reasons i should love my self ✍️💞🗨️♥️                                               love your self :tears 🍃🍷.                                BTS🍯🍾.                                                           
کی مردارو میپرسته؟ 😂 به همون اندازه هستن آقایونی که هوای خانومارو دارن و هروقت لازم باشه برای دفاع ...

خیلیا هستن ک مردارو در حد خدا میپرستن..
اره این قانون و سبک زندگی براهممون هست
ولی باید درست بشه ینی ما باید بچهامون رو درست تربیت کنیم

2706